1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hatay da bulunan uzman arkadaşlar

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Merhaba bende mayısta 18 mayıs sınavında 69 da kaldım tekrar hazırlanıyorum iskenderundan toplantı olursa seve seve katılımım olur :)
  2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bekleriz
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2013 ---
    Erteleme netleştikten sonra bir toplantı düşünüyorum.
  3. duygu solmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mrb,Ali İhsan bey bende iskenderundayım:) memnun oldum 21 aralık B sınıfı uzmanlık sınavına girdim. Toplantı düzenlerseniz katılmak isterim,kolay gelsin..
  4. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,ben de Hatay'da olmasa da size oldukça yakınım Mersin'deyim . 21 Aralık sınavın katılarak B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldum. Dilerim , en kısa zamanda iş imkanları bizlerle olur,teşekkürler kolay gelsin.
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  6. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Erkan Bey
  7. Mehmet USLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Şubat İnş.
    herkese selamlar yeni uzman ve yeni üyeyim :)
  8. Tuğrul Durgun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Hataydaki uzman arkadaşlarımla tanışmak istiyorum. Ayrıca bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Şuan için hayata yeni başlamış emekleyen bir bebek gibi tecrübesizim. Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarımdan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum.

Saygılarımla.
  9. sariha samet İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110267
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    isos osgb
    bende iskenderun mayıs sınavını kazandım daha yeni :)
  10. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aramıza yeni katılan tüm aradalarımıza, hoş geldiniz
  11. dilara soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    103325
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MESUT İNŞAAT
    bende iskenderundayım mayıs sınavını kazandım.. toplantı olursa gelmek isterim
  12. ibrahimkara91 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba arkadaşlar :) İSG Yüksek lisans öğrencileride dahilse bende buradayım kısmetse aralık da b olacağım sizlerden öğreneceğim çok şey var :)
  13. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Reyhanlılıyım ama İstanbul'da çalışıyorum