1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Hayata tutunmanın fotoğrafı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve oğuzhan Torun tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bitlis'in Hizan ilçesinde altyapı çalışmaları esnasında toprağın çökmesiyle bir işçi göçük altında kaldı.
  1-640x360.jpg

  Başlatılan kurtarma çalışmaları 2 saat sonunda sonuç verdi. Gürgin Yaşar kendisine uzatılan el ile hayatı tutundu.
  Yeşilova Mahallesi'nde yapımı devam eden altyapı çalışmaları kapsamında 5 metre derinlikteki kanala giren Gürgin Yaşar (35), toprağın çökmesiyle göçük altında kaldı.

  Kurtarma ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışmasıyla toprak altından yaralı halde çıkarılan Yaşar, ambulansla Hizan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

  Buradaki ilk müdahalenin ardından Tatvan Devlet Hastanesine sevk edilen
  Yaşar'ın, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 2. İbrahim Şahin_ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı