1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Haydarpaşa gari

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve ergulkaynak tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. ergulkaynak İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  96616
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Haydarpaşa faturası ikisi işçi, üç kişiye çıktı!

  [​IMG]
  Haydarpaşa Garı yangını davasında, 2 tadilat işçisi ve izolasyon çalışmasını yürüten şirketin sahibi 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı. Diğer 3 sanık beraat etti.
  (soL - Haber Merkezi) Haydarpaşa Garı yangını davasında, taksirle yangına sebebiyet verdikleri iddia edilen 2 tadilat işçisi ve izolasyon çalışmasını yürüten şirketin sahibi 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı. Diğer 3 sanık beraat etti.
  Haydarpaşa Garı, 28 Kasım 2010 tarihinde çatısında çıkan ağır yangından dolayı büyük hasar görmüş, 4. katı kullanılamaz hale gelmişti
  İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde bulunan ve 1908 yılında Bağdat demiryolu hattının başlangıç İstasyonu olarak hizmet veren tren garının arazisinin çok değerli olması ve yıllardır rant alanı olarak görülmesi nedeniyle yıkılması istenen Haydarpaşa Garı’nda çıkan bu yangın, akıllara sabotaj ihtimalini getirmişti.