1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hazırlamış olduğum evrakları inceleyerek eksik filan varsa söylermisiniz?

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar merhaba
    benim hazırlamış olduğum evrakları inceleyerek eksik filan varsa söylermisiniz.ayrıca döflerde uygunsuzluğu yazdıktan sonra çıktısını işverene gösterip imzalatıp,dosyalıyorum.düzeltildiği taktirde nasıl bir yol izliycem.evraklara boğuldum yardım.

Ekli Dosyalar:

2. muratt gökçee İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27103
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar;

Nurlu makine döf faaliyetlerini inceledim. yapılmış olan uygunsuzluklar ile ilgili olarak fotoğraf göremedim. toplam bir belge yazan yerlerde mi acaba attach olarak fotoğraflar olmakta. fotoğraflı bır uygunusuzluk raporu işveren acısından daha uygun olacaktır. bırde uygunsuzlukları yazarken ve onunla ılgılı DÖF faalıyetlerını sıralarken alt alta deılde yana başka bır kutucuk acarsanız kolay anlasılabılır olur. bız profesyoneller ıcın bu konu sıkıntılı olmaya bılır ancak ısverene teslım edılen evraklar genelde formenler aracılığıyla yaptırılacağı ıcın daha net olmasını ben sahsen tercıh etmekteyim. bu tarz bır döf formu sablonu bende mevcut ıstersenız sızlerlede paylasabılırım. teşekkürler.
  3. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    paylaşmanızı isterim.çok teşekkürler
  4. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar; Ben hazırladığım dokümanlarda (iç yönerge gibi 1den fazla sayfası olanlarda) alt bilgi olarak her sayfaya imza yeri açıyorum ve her sayfayı işveren vekili-işyeri hekimi-kontrolü gerçekleştiren kişi vb (iç yönerge için tüm kurul) her sayfaya imza alıyorum.
  5. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İŞ VERENE HAZIRLADIĞIM TÜM EVRAKLARI İMZALATIYORUM.İŞ GÜVENLİĞİ TALİMATINI TÜM ÇALIŞANLARA İMZALATTIM.KULLANIM TALİMATLARINI MAKİNELERE ASTIM AMA ÇALIŞANLARA İMZALATMAMIŞTIM ŞİMDİ ONUDA YAPIYORUM.BUNDAN SONRA BENDE ÖYLE YAPARIM ..SAOLUN
  6. muratt gökçee İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27103
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EKTE HAZIRLAMIS OLDUGUM 2 AYRI DÖF ŞABLONUNU ORNEKLERIYLE BULABILIRSINIZ. FIRSATIM OLDUKCA SITEYE BAKMAKTAYIM ANCAK SUREKLI SAHADA OLDUGUMDAN MAIL OLARAK GERI DONUS YAPILABILINIRSE TUM DATAMI SITEDEKI HERKES ILE PAYLASMAYA HAZIRIM . TESEKKURLER ;););)

Ekli Dosyalar:

7. Kemal Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    106817
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    çalıştığınız işletmede tam zamanlı mı çalışıyorsunuz. neden öğrenmek istedim. bildiğim kadarıyla makinelerin kullanım talimatlarını hazırlama gibi bir sorumluluğumuz yok. işveren ya da vekiline bu konuda bilgi vermekle yükümlüyüz. belirttiğim kişilerde işyerinde sorumlu olan kişilere bu talimatları hazırlamasını sağlayacak. ( kalite yöneticisi - planlama yöneticisi ya da işveren kendisi )
  8. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tam zamanlı çalışıyorum ve burda herşeyi ben takip ediyorum.işverene söylediğim herşeyin peşine düşüp yaptırtıyorum.bu yüzden evrkların hepsini hazırlamak bana kaldı.
  9. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş güvenliği uzmanı görev yetki ve sorumlulukları -----Gerekli yerlerde kullanılmak amacıyla iş sağlığı ve güvenliği talimatları ile çalışma izin prosedürlerini hazırlayarak işverenin onayına sunmak ve uygulamasını kontrol etmek.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2014 ---
    ''İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK'' İş güvenliği uzmanı yemini bunun içinde:D Ezberlemekte fayda var:)