1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hazırlanan talimatların hepsini çalışanlara mı imzalatacağız?

Konusu 'Talimatlar' forumundadır ve Okan Karaçoban tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Okan Karaçoban İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar benim aklıma takılan bir soru var, isg ile ilgili bütün talimatları oluşturdum ancak şimdi bunların hepsini işçilere mi imzalatacağız? Bir de iki nüsha oluşturduğumuzu düşünürsek devasa bir evrak birikimi söz konusu? Onun yerine eğitim tutanağında olduğu gibi şu şu şu talimatları okudum ve anladım şeklinde imza alsak ve bu talimatları tesisin ilgili bölümlerine assak yeterli mi ?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  mevzu önemli..

 3. bu şekilde yapmak bence en iyisi . ayrıca formlar bölümünde Erkan Bey ve arkadaşlar eğitim sertifikası örneği paylaşmışlar bence onlar gibi hazırlayıp imzalatmak en iyisi .
 4. Hamza Öztoprak İSGforum Üyesi

  Bence talimat kopyalarini elden teslim aldim diye madde ekler ve işçiye bi kopya verirsen daha sağlıklı olabilir