1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hekim muayenehanesi yapilmasi gereken tetkikler

Konusu 'Sağlık Tetkikleri ve Yönetimi' forumundadır ve Yasin ÖZTÜRK87 tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Yasin ÖZTÜRK87 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  30063
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,
  Dolgu botox ciltbakımı gibi işlemler yapan bir doktor muayenehanesinde peryodik kontrolleri için çalışanlardan istenecek tetkikleri paylaşırsanız çok sevnirim.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  hekim arkadaşlar yardımcı olursa sevinirdim..:)
 3. Yasin ÖZTÜRK87 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  30063
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Erkan bey düşünceniz için teşekkürler.
  Ben bu konuda yardım aldım ve işi çözdüm. Şimdi sıra geldi yıllık eğitim programı yapmaya ve eğitim notlarını hazırlamaya. Yani çalışanlara verilecek temell İSG eğitimi notları. Bu konuda yardım edebilirmisiniz
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kütüphaneye(İSG Yönetim Sistemi-Kütüphane)gir kapat kendini çıkma biryere harıl harıl indir oku anla ve ağla..:)..birde Eğitim kategorisi araştır sitede zaman geçir..ben bundan 2 yıl önce paylaştığım notların yerlerini unuttum ama halen hangi kategorilerde bilirim çünkü 2 yıldır konu taşıyorum ora bura..