1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Her yıl işten çıkış-giriş yaptırılan az tehlikeli iş personeline her yıl işe giriş raporu gerekir mi

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve Fatih Göksay tarafından 22 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

 1. Fatih Göksay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Az tehlikeli bir işyerinde çalışan personelin iş kaydı her yıl sonunda çıkış verilerek iptal edilip yeni yılda tekrardan işe giriş yaptırılarak kaydı oluşturuluyorsa;
  1-İşe her yeniden girişinde işe giriş raporu düzenlemek gerekir mi?
  2-Gerekiyor ise; geçen yıldan ayrıntılı tetkikleri olan (P/A akciğer grafi, SFT, Odio, Hemogram,Tit…) personel için yeni yılda yeni işe giriş raporu sadece anamnez ve fizik muayeneye istinaden düzenlenmiş olsa yeterli midir?