1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Herkes imzalasin.....67-68-69 alanlar soru iptali için

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Çağlar Karabıyık tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    https://edilekce.tbmm.gov.tr/DilekceKom/DilekceImzala.aspx

Buraya 1 dk'da üye olup 15268 nolu dilekçeyi imzalarsanız belki iptaller için bir işe yarayabilir? imzalayanlar altına imzaladım şeklinde mesaj bıraksın!!!!!!!!!!!

Dilekçe Detay
    Adı : Hayriye
    Soyadı : BIÇAK
    Dilekçe Tipi : Toplu

Kısaca dilekçenin konusu? : Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı
    Şikayet edilen idare? : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    Talebiniz Adli Mercilerin incelenmesine alındı mı? : Evet
    Talebinizi daha önce idari makamlara yönelttiniz mi? Yönelttiyseniz hangi makamlara başvurduğunuzu belirtiniz. : Evet
    Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı
    Dilek ve şikayetinizi anlatınız
    (Lütfen kısa, açık ve anlaşılır şekilde anlatınız). : 18.05.2013 tarihinde saat 10:00 da yapılan C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında çok büyük haksızlık yapılmıştır. Sınavda en az 10 adet soru yanlıştır. Sınav saonrasında sınava katılan bizlerin itirazları üzerine 5 soru iptal edildi. Fakat dahada iptal edilmesi gereken soru vardır. Bu konu ile ilgili birim diğer yanlış soruları imajının sarsılmaması için iptal etmemektedir. Tekrar dilekçe verdik soruların ve sınav sonuçlarımızın tekrar değerlendirilmesi için fakat bizim için olumlu bir cevap vereceklerini sanmıyorum. İlgili birim 6 kere bu sınavı düzenlemiştir ve 6 sınavdada soru iptal vakaları yaşanmıştır. Bu birim bizim milyarlarca para verip işyerlerimizden izin alıp emek verip 220 saat eğitim almamızı sağlayıp daha sonra hakkımızı yemektedir. Bu konu ile ilgili inceleme yapılmasını ve 18.05.2013 tarihindeki sınavdaki yanlış soruların iptalini arz ederim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Haziran 2013 ---
    imzaladım hadi hayırlısı siftah benden bereketi isgforumdan :D
  2. reaktif73 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İmzaladım.

Selamlar.
  4. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Konu güncel
  5. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav sorularıyla ilgili birkaç tane daha dilekçe yazılmıs bilginize....(sınavı geçtim ancak belki katkım olur diye imzaladım hakkınızda hayırlısı olsun...)
  6. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    daha 38 kişi olmş demekki fazla madur yok :D
  7. mehmet hüseyin özbek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende imzaladım hadi hayırlısı bakalım
  8. sevin yörük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende imzaladım 41 kişi oldum hayırlısı olsun