1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Herkese balıkesir'den merhaba..

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve rıza tarafından 3 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. rıza İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sevgi OSGB
    Arkadaşlar Balıkesirde İsg Uzmanı olarak çalışıyorum.. Balıkesirden arkadaşlarımız varsa tanışmak isterim..
  2. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhebe Rıza Bey,
    Ben Balıkesir Yarış Kabinde çalışıyorum. Sen hangi firmadasın?
  3. rıza İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sevgi OSGB
    Ben Sevgi OSGB de çalışıyorum.. Daha yeni başladım işe.. Müsait bi vakit bulduğunuzda tanışmak isterim..
  4. Özden Özeren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba;
    siteye yeni üye oldum balıkesirde yaşıyorum bende, fizik mezunuyum isg uzman adayıyım bilgilerinizden ve tecrübelerinizden yararlanmak isterim.
  5. Özden Özeren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim fatih bey hoşbulduk :)
  6. rıza İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sevgi OSGB
    Hoş geldiniz Özden Hanım.. Elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışırız tabi ki..
  7. Özden Özeren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim rıza bey.
  8. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Balıkesirin değerli uzmanları ve adayları, yada İSG ye gönül verenleri:)

Bursa toplantılarımıza sizleri de bekleriz...
  9. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
    Balıkesirde bilgi paylaşımı açısından herkes başlığın altına MAİL ADRESİNİ bırakabilirse birbirimize yardımcı olabiliriz.
    Aksaklıkları, uygulamaları, sıkıntılarımızı birlikte çözebiliriz bu sayede ...
  10. Merhaba arkadaslar bende bakanliktan belgemin gelmesini bekliyorum belge numaram cikti.uzman arayan yer var mi bildiginiz ilanlarda bulamiyorum
  11. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Balıkesirli arkadaşlarımıza Aramıza gelmelerinden memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isterim.
    İnşallah sitemizin de aracılığı ile mesleğimizi en iyi şekilde hepberaberce yaparız.
  12. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
    Balıkesirli arkadaşlarımız mail adreslerinizi bu başlık altında yazarsanız her konuda fikir alışverişinde bulunabiliriz ...
  13. HALİL İBRAHİM ATMACA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    133152
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar bende Balıkesir' liyim ve C sınıfı isg uzmanıyım. Şubatta A sınıfı için yükseltmeye gireceğim.
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Hayırlı olsun Halil İbrahim Bey, daha önceden İSg ile ilgili çalışıyor muydunuz?
  15. Mustafa Murat AYTEKİN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba Arkadaşlar. Ben Kara Harp Okulu mezunuyum ve Sistem Mühendisiyim. Şu anda İzmir'de yaşıyorum fakat Balıkesir'e yerleşmek ve bundan sonra nasipse orada çalışmak ve yaşamak istiyorum. İSG Uzman adayıyım, Şubat'ta maalesef sınava giremiyorum, nasipse sınava Mayıs ayında gireceğiz herhalde. Sertifikamı bu sebeple her ne kadar henüz almamış olsam da, bu şartlarda OSGB'lerde çalışma imkanım olabilir mi acaba? Bana iş bulma hususunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü gördüğüm kadarıyla bazı OSGB'ler işe alma hususunda hem sertifikalı olmayı hem de sadece kursu bitirmiş olmayı yeterli görüyor. Balıkesir'de şayet bu durumda olan herhangi bir OSGB varsa benimle irtibata geçer yardımcı olursanız çok memnun olurum, çünkü şu anda çalışmıyorum ve bir an önce bir işe girmek istiyorum. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Mustafa Murat AYTEKİN
    C-Sınıfı İSG Uzman Adayı
    aytekin1972@hotmail.com
    ahmet.safak.1000@facebook.com
    0 538 075 31 72