1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Herkese merhabalar

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve izmir tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. izmir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar arkadaşlar işlerin yoğunluğundan olsun bir türlü uzmanlık sınavlarına hazırlanamadım.kursa kaydımı yaptırıp kasımdaki sınava girecekdim fakat olmadı.Sınava hazırlık için bir türlü uygun ortamı yakalayamadım ve kasımdaki sınava girmedim.Sanırım birdahaki sınav mayısdaymış bu sınava hazırlanmak istiyorum hazırlanırkende siz değerli arkadaşlarımdan yönlendirmeler bekliyorum.Nasıl bir yol izleyecegim konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Eğer eğitim kurumlarına kayıt yaptırmamış iseniz ki "sanırım" dediğinize göre yaptırmamış sınız, mayısta ki sınava giremezsiniz.
    Sınava hazırlanırken tüm mevzuatı sindire sindire okursanız, gerisi teferruat olur.
  3. izmir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Aslında benim hatam eksik bilgi vermişim Salih bey.kursa kaydımı yaptırıp staj olayınıda tamamladım.Tek eksik sınav ucretini yatırıp sınava girmekde kaldı.Kurs ile görüştüğümde 2 sınav hakkımın oldugunu istediğim zaman girebilcegimi söyledi.Bu yüzdendirki mayısdaki sınava girmek istiyorum fakat çalışmak için bi programım yok nasıl bir yol izlerim diye bunun arayışı içersindeyim.
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sayın İZMİR
    işi sıkı tutup bence bir an önce çalışmaya başlayınız
    Emin olunuz sınav oldukça zor olacaktır.100.000 e dayanan bir C sınıfı uzman sayısı bulunmakta.
    Bolca Yönetmelik okunuz ve yönetmeliklerde belirtilen bilgileri ezberden ziyade yorumlama yaparak çalışınız.
  5. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yıl sonunda 180000 isg uzmanı olması bekleniyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Şubat 2014 ---
    yönetmelik ve hap bilgi çalış.
  6. izmir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Kaynak olarak neyi önerirsiniz.İnternet üzerinden indirdiğimiz bilgiler yeterli olacakmıdır.
    Yada buişe neresinden başlanmalı adım adım çalışma bakımından bi çalışma planı oluşturmakda fayda var diyorum.İlk neresinden başlamalıyım sizce.