1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hijyen eğitimi almak için nereye başvurmak gerekiyor?

Konusu 'İş Hijyeni,Eğitimi ve Fizyolojisi' forumundadır ve eminedamaroglu tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Temel iş güvenliği eğitimi içinde işyeri hekiminin vermesi gereken konularda var ve eğitimleri beraber veriyoruz zaten, ama bu gerçekten farklı, ilkyardımda veriyor hekim ama ilkyardımcı belgeli personelin eğitimi farklı bir konu 16 saatlik eğitim, hijyen eğitimi de veriyor hekim ama buda farklı 8 saatlik bir eğitim. İşyeri hekimi ücret istemiyorsa ne âla... ama isterse de yadırgamamak gerekir.
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım
    zaten insanların çalışmalarının amacı para kazanmak ve daha rahat şartlarda , imkanlarda yaşamak değil midir.Ben açıkcası iş yeri hekimlerinin ücret istemelerini yadırgamam.Aynı durum bizim için geçerli olsaydı emin olunuz çoğumuz ücret isterdik
  3. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Aynı fikirdeyim :)
  4. kezban yiğit dokur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41566
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bumasan un
    peki hijyen eğitimini tüm gıda çalışanları mı almak zorundadır?
  5. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  6. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bir de Deniz Bey'i tuttursaydık tam olacaktı Fatih Bey ... :)
  7. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok özür dilerim Deniz BEY.
    inanın Suç O kırmızılı bayanda.
    Özürlerimi tüm içtenlikle belirtiyorum.
  8. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Rica ederim suçlu yok, hele de kırmızı kadın kesinlikle değil... sadece ön yargı var Deniz kadın ismidir diye... :)
  9. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ön yargı demeyelim de Deniz isminin unisex isim olması ve ağırlıklı bayanların kullanması diyelim. Ki deniz diye arkadaşım var ve işin ilginç tarafı erkek ama ben deniz duyunca aklıma bayan olarak çağrışım yapıyor.
    Kırmızılı kadına sözümüz yok tabiiki :=)
  10. bekir38 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çaycımıza hijyen eğitimi aldırmak istiyoruz,
    istanbul beylikdüzü civarlarında bu eğitimleri veren yerlerin listesine/bilgisine nasıl ulaşabilirim arkadaşlar?

varmıdır bildiğiniz, daha önce hizmet aldığınız kuruluşlar???
  11. HatipGüven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hijyen eğitimini biyologlar hemşireler ve doktorlar verebilir. Fakat belgeleri Meslek Eğitim Merkezleri verir. işyeri hekimi eğitimi verebilir ama belgeyi veremez o nedenle Meslek eğitim merkezleri ve halk eğitim merkezi verebilir.
  12. nilgün özbey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MEB " na bağlı çıraklık eğitim merkezleride bu tür belgelendirme öncesi eğitim veriyorlar.
  13. SEMİH YAŞAR YILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86732
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    HİJYEN EĞİTİM VE SERTİFİKASYONU YAPTIRMAK İSTEYENLER KURUMUMUZA ULAŞABİLİR.Sertifikalar MEB ONAYLI ve BARKODLUDUR. TEŞEKKÜRLER www.mepro-der.com.tr