1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hijyen eğitimi fiyatlari kaça yapildiği

Konusu 'İş Hijyeni,Eğitimi ve Fizyolojisi' forumundadır ve Sayın Murat tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Sayın Murat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14348
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar firmada çalışan yaklaşk 1000 kişi var ve hepsine hijyen eğitimi aldırmam gerekiyormu. Halk eğitim merkeziyle görüştüm ve kişi başı 50 tl gibi bir fiyat çıkıyor ve buda baya yüksek bir fiyat teşkil ediyor. sizler eğitimi kaç paraya aldırdınız ve birde damızlık yem ve kuluçka gibi diğer işletmelerde çalışanlarada eğitim aldırmam gereklimi sadece kesimhane bölümündekilere aldırsam yeterlimi ve bundan sonra işe yeni girecek herkese aldırmalımıyız yarımcı olursanız çok sevinirim...
  2. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben 4 yıldızlı turistik bir otelde uzmanlık yapıyorum, 250 çalışan var halk eğitimden eğitimi aldırdık, ilk başlarda sadece gıda, temizlik gibi işlerle uğraşanlara verileceğini düşünüyorduk ama bende dahil bütün çalışanlara aldırıldı, fiyat olarak 20 tl istediler ama heryerde bu fiyat standartmı bilemiyorum, pazarlık yapmanızı öneririm
  3. Sayın Murat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14348
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Pazarlık yapmaya açıklar hatta eğitimcide bizden olacak onlar sadece sınav ve belgelendirme kısmına karışacaklar da diğer yerlerde ortalama kaça yaptıklarını merak ettimde çok teşekkür ederim personelden istenen belgeler neydi sizden acaba bizden diploma fotokopisi ve nüfus cüzdanı fotokopisi istendide çalışan personelim bir kısmında diploma sorunu var bide...
  4. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belgelendirme işlerini muhasebe ile hallettiler bilgim yok malesef ama özlük dosyalarında mesleki diploma yada gerekli olan belgeler eksikse tamamlamaya çalışın, hijyen eğimi ile diğer kişilerin mesleki belge alakası olduğunu pek düşünmüyorum, onların sorma amacı eğer mesleki eğitim belgeleri yoksa onlarıda aradan çıkartalım, onlarda şu kadar ücrete olura getirmek ;)
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Kocaeli de Kocaeli ticaret odası Halk eğitim merkezi ile protokol yapmış, üyelerine ücretsiz hijyen eğitimi veriyor.Bilginize
    Öncesinde hijyen eğitimi fiyatları yine Kocaeli de 20 tl idi.
  6. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İstanbul için pazarlık ile 8,5-11,5 TL arasında fiyatlar söz konusu olabiliyor. Eğitimler halk eğitim merkezi tarafından verilmektedir.
  7. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    halk eğitimden aldırabilirsiniz....