1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hobi: fotoğraf

Konusu 'Eğlence ve Mizah' forumundadır ve Deniz Mert İÇÖZ tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Deniz Mert İÇÖZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim gibi fotoğraf çekmekten hoşlanan var mı aramızda?

Sony A77 ve Sony A55 makinelerimin yanında 50mm F1.8, 16-80mm Zeiss ve 70-300G lenslerim var.
    www.denizhoca.com da bir kaç fotoğraf çalışmam mevcut.
  2. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Canon 50d ve 5D mark II makinalarımın yanında aşağıdaki lenslerim mevcut;
    - Canon 70-200 f 2.8 IS II
    - Canon 16-35 f 2.8

Hobi olarak başladığımız fotoğrafçılığı profosyonellik katmak amacı ile eşime studio açtım. Şu anda kurulum aşamasında diyebilirim.

Selamlar.
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Vallahi bende çok severim fotoğrafçılığı. Henüz bir makinem yok. Ama almayı da düşünmüyor değilim. Hatta www.donuz.com sitesini de takir ederim hep. Güzey bir gezi bloğu.
  4. Deniz Mert İÇÖZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Makine almanız konusunda yardımcı olabilirim Sait bey.
  5. gzd knry İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bir senedir bana eşlik eden Canon 500d makinam var =)
    18-55mm standart lensimin yanında, f 4-5,6 70-300mm ve helios 44m-6 manuel lense sahibim
    500px ve fotokritik sitelerini takip ediyorum
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bende fotoğraf ve fotoğrafçılığı çok severim.Makineme gelince cep telefonumla genelde çekerim.gmail'e senkronize olduğu için otomatik yükleniyor.Genelde iş kazası ve uygunsuzluk fotolarıymış hep,birazda iyi uygulamalar çekmişim tabi..Benim fotolar çicek böcek hiç yok..:)
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bu konuda memnun olurum. Gerçi ben genelde deniz, gündoğumu, günbatımı çekeceğim gemiden. Bir de başlangıç ve orta seviye olsun isterim. Sanırım Canon 650D var .
    Sizin önerileriniz nedir?
    ( Bu arada bloğunuzu okuyorum. İnceleme yazınız çok ilgimi çekti. Konu ile ilgili görüşlerimi paylaşacağım )
  8. Deniz Mert İÇÖZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sait bey bana her zaman denizhoca @ gmail . com dan ulaşabilirsiniz..