1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail Demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44568
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aynen katılıyorum, sgk ile ortak bir sistem olmamasi gibi bir sey dusunemiyorum, bu sinav ertelenir gibi geliyor
    buyuk ihtimalle siniflari kaldirabilirler abc degilde is guvenligi uzmani unvani yeterli gorulebilir
  2. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Emin misiniz tutar mı dilekleriniz , çalışmayalım mı boşa ;) , bence tutmaz . Yarın başvuru açılır fazla merak etmeyin
  3. İsmail Demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44568
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu konuda bakanlik bir yil dolmadan ayni yonetmelikte ayni konularda 3 defa degisklik yapti,
    her an hersey olabilir, bu uygulama sonucunda mahkemelerde bayagi bir yogunluk olacak gibi, avrupa da
    Nasil isliyorsa Turkiye de ayni olmali diye dusunuyorum
  4. 21 aralıkta sınav yapılır yapılmasına da,içimden bir ses,0101.2014 te yasa yürürlüğe girmeyecek ,en az 6 ay ertelenecek diyor...
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Evrene güzel duygular gönderelim arkadaşlar..:D ne olur bilinmez ama ben bugün çok kıymetli 35 tl mi ATM den yatırdım..yarını bekliyorum.
  6. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bu kadar kaos içinde ertelensin daha iyi diyorum. Ertelemeseler ne olacak zaten, belgelerin onaylanması şubat sonu mart ortası. İş yerleri potansiyel suçlu olacaklar,bizlerde geçtim mi, geçemedim mi stresi ayrı konu. Ayrıca mart ortasına kadar mevcut A belgelilerin fahiş fiyatları olacak, arkasından ise fiyat düşürme cümbüşü, işin ağırlığı ortadan kalkacak. Belgesini alan alsın, herkes kendini psikolojik hazırlasın, iş başlasın, ne zaman? 1 Mayıs veya 1 Haziran...
  7. Serbülent Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biraz önce kayıt icin girdim meb.gov.tr ye.Yine ayni mesaj var :( bugun sınıf yükseltme için kayıt yaptırabilen mesaj atabilirmi lutfen. Yok yere stres stres..
  8. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    KAYIT OLMUYOR HERHALDE MESAİ BİTİMİNE KADAR BUŞEKİL DEVAM EDER
  9. erhan41 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet bende denedim ama yine hata veriyor.
  10. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    protesto edelim
  11. cansu çetiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
    başvuru sistemi aynı şekilde hata veriyor :(
  12. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sistem çalışmıyor. Galiba parayı yatıranları sınava alacaklar.
  13. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bugün de başvuru zor... bence bu sınav iptal arkadaslar...
  14. yine olmuyor maalesef..bi kerede sözünüzde dursanız ne güzel olur... mesai bitimine kadar zor gözüküyo arkadaşlar..
  15. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inceleme falan hikaye yetiştiremediler başvuruları bahane arıyolar hepsi bu işte.
  16. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sistem Yine aynı hatayı veriyor yazık paramı yatırdım dilekçemide verdim tam zamanında tarih sayımda var elimde sonuna kadar hakkımı ararım eğer pirimi tutmayanada B yada A verirlersede ortalığı karıştırırım.(İlgili Meri Mevzuatlar Çerçevesinde Tabiki)
  17. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    saat 11:20 hala başvuru yapılamıyor..
  18. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaşlar panik yok. Bugün cuma, az sonra cuma telaşı saracak tüm sadareti ve avanesini. sizin derdinizle mi uğraşılacak şimdi. siz işinize bakın, verilen tarihe dikkat ederseniz bugün başlangıcı. Telaşe müdürleri sizi, buradan takip edilerek belkide TÜİK'in sazanlar anketine mevzuu oluyorsunuz. Daha 06.12.2013 mesai bitimine (o nasıl bir zaman kavramı ise) kocccaa 8 Allahın günü var. SABREDECEKSİNNNN, BEKLEYECEKSİİNNN. Eeee napalım Devlet öyle buyuruyor.
  19. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hamdolsun Durmak Yok Yola Devam...Allah tren Kazası Vermesin
  20. Sema Hashalıcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    55319
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    29 kasım deiler sınıf yükseltme için başvuru gününü şuan oldu daha hiç gelişme yok. acaba ben mi sabredemiyorum yoksa benim gibi olanlar varmı.pc nin önünde habire değişen kodalrı git tc yi tekrar et felan felan bıkmadım ama yoruldum valla..ya siz???