1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    onun için bekleyelim zamanımız var nasıl olsa.hayırlısı
  2. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    3. sınavdan kasıt; mayıs, ağustos ve aralık.
    sabah 09:25 itibarı ile ziraat bankası sisteminde tanımlı değildi. her zamanki klasik çuvallama durumları. ancak ATM yönlerdimesine kanmayın, en azından ziraat bankası atm lerinde kartsız işlem yapma seçeneğinde böyle bir menü yok.
    internet üzerinden halk bankasından yatırdım daha sonra. kafanız karışmasın, doğrudan yatırın. çünkü tarih açısından başlangıç ve bitiş olarak aralık sınavını ifade ediyor. sizin düşündüğünüz, hayal ettiğiniz gibi bir ufku olmayan çalışma bakanlığından öyle süper bir sistem beklemeyin derim. a,b,c, 2 veya 3. sınav hakkı vs. detaylar başvuru adımında halledilecektir. zaten mantıklı olanda bu. herkese kolay gelsin.
  3. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  4. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bazen çok fazla komplo teorisi üretiyorsunuz adamlar o kadar derin düşünmezler ya ben az önce ziraatten yatırdım atm de meb ödemeleri bölümünde iş güvenliği 3.sınav diye yazıyo buradaki 3.sınav bu senenin 3.sınavı anlamında(mayıs-ağustos-aralık).gerisi zaten bütün paralar aynı hesaba yatıyo duyurudaki gibi 35 tl istiyo başka hangi sınav olabılır kı adamlar ılk defa yapmıyo bu sınavı..yalnız henuz meb sıtesıne gelmedı basvuru...
  5. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    can beye katılıyorum. zaten tc numarası ile atm den yatıyor. burada önemli olan paranın bu hesaba aktarımı.meb dede birazdan açılır başvurular diye düşünüyorum.
  6. engin köksal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64046
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar ziraatten eft yaptım 3. sınav diye yazıyor, 18 ağustos sınav ücret dekontunu kontrol ettim ordada 3. sınav olarak ücret almışlar,
  7. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar meb de link açılınca buradan bilgi verirseniz ayrıca linki de yazarsanız seviniriz...
  8. engin köksal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64046
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  9. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    ben yatırdım.3.sınav diye geçiyor ama ben de A sınavına gireceğim.Tek hesap hepsi bence
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    para yatıran arkadaşlara çeşnicibaşı'lık yapmaları nedeniyle teşekkür ediyorum :)
  11. Canan Soylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Can Bey,
    Kolay gelsin:)
  12. burcak pilan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    2-3 yorum dışındaki yorumları birisi silerse çok güzel olacak. boş konuşanlar kafa karıştırıyor sadece.

- para yatırmak için sistem açık. paranızı yatırabilirsiniz. (ben ziraat kartımı takarak bankamatikten hallettim. meb sınavları menüsünde ilk sayfada görünmüyor ikinci sayfaya bakınız.) - vezneden de halledebilirsiniz aslında ama bir hesap numarası olmadığı için onlar da beceremiyorlar o yüzden vezneden kabul etmiyoruz diyorlar.
    - meb'in sitesinde sınav başvurusu linki henüz açık değil. inş. kısa zamanda açılacaktır diye bekliyorum.
    - 3. sınav demesinin nedeni sene içerisinde yapılan 3. sınav.
    - para yatırırken tek bir seçenek var ve tc'nizi girdiğiniz için bir aksilik olmayacaktır merak etmeyin. olursa da vezneye girip itiraz edin halledeceklerdir.
  13. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    nereden hangi mesajdan kafanız karıştı çok merak ettim doğrusu?
  14. ben parayı yatırdım ama meb de bir tane linmk yok başvuru yapılacak.Ne biçim iş sanki para yatıracaz da öyle açılsın diye mantık oldu..
  15. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hocam konumuzla alakalı değil amma şu B'ye yükselmek için bende başvurumu yaptım amma bu başvurumun kabul olup olmadığına dair bilgilendirme yapılmadı bu konuda yapmamız gereken birşey varmı yardımcı olursanız sevinirim?
  16. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ücret kesinlikle ziraat atm den yatabiliyor. tek hatam bu sınav ücretini çok erken yatırmışım. neyseki sorun çıkmadığı alo meb den teyyit ettim. (a sınıfı b sınıfı ayrımı yok! 3.ncü sınav diye geçiyor.)
  17. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler Canan Hanım:) uzun zaman olmuş ya:D inşallah geçeriz ikimizde:)
  18. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Arkadaşlar 3. sınav demekle sanırım 2013 yılında yapılacak olan 3. sınav olmasındandır. Ben A ya gireceğim, parayı yatırdım, Ancak MEB linki henüz açık değil.
  19. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    State Sector işte. Çok fazla bişey beklemeyin :)
  20. Canan Soylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben sana özelden yazmak istediğimde neden yazamıyorum? engellemişsin herkesi:)