1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/tckimliksor.aspx
    MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

21.12.2013 Tarihli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Başvurusu

DİKKAT : Sisteme yükleyeceğiniz resimler en fazla 105 X 120 pixel boyutlarında, 10 kilobaytı geçmeyen, JPG formatında, sizi ifade eden anlaşılır fotoğraflar olmalıdır.
    Fotoğraflar sınav giriş belgelerinde gösterileceği için sınav anında problem olmaması için resim yüklemesine dikkat ediniz.
    Üstteki Resimde Yer Alan Kontrol Kodunu Yazınız:
    T.C. Kimlik No:

Doğum Tarihi : GG/AA/YYYY örnek: 07/01/1980
    Baba Adı :

Başvuru Ana Sayfası
    Sorunsuz Kullanım için, Internet Explorer 5.0 ve üstü bir tarayıcı ile bu tarayıcının script özelliklerinin açık olması gerekmektedir.

Bu web sayfası Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı tarafından oluşturulmuştur.
  2. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    başvuru linki açık ama parayı yatırmadığım için denememiştim, demekki üst belge için sınava girenler 27 sinde başvuru yapacak :)
    Bu meb 'i anlamak ne zor :)
  4. denizözgür İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    B A için başvuru 27 kasımdan sonra olacak.......nası yanii .....dün ziraate para yatırdım, şimdi başvuru 27 kasımdan sonra olacak denir....anlamaya çalışmaktan vazgeçmeyeceğim;)
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    ziraat ATM den bende baktım.sınıf ayırımı yok.onun için yatırmadım.27 kasımı beklemekte fayda var.zamanımız var nasıl olsa..
  6. tuba kaftancıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 -9
    mesajı alıyorum sürekli ...
  7. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir

ŞEKLİNDE BİR İBARE VAR. 27 KASIM 2013 TE DENEYELİM BAKALIM. Bu yorumda bir problem varsa lütfen aydınlatınız.
  8. Arkadaşlar herkes rahat olsun lütfen... parayı yatıranda yatırmayanda ... ilk defa görmüyoruz böyle absürdlükleri... Türkiyede yaşıyoruz hepimiz.. Bu ülkede herşey olur.. çok kafaya takmamak lazım.. kimsenin parası yanmadı.. sadece 27 Kasımda başvuru yapılacak hepsi bu... ertelenen sadece başvuru tarihi.. Para yatırma tarihi değil... !!!
  9. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Başvurusunu yapabilen( c sınıfı uzman adayları) arkadaşlar var mı acaba ?? Ben sürekli deniyorum ama hata veriyor site de mi sorun var anlayamadım yoksa ben mi bi yanlışlık yapıyorum merak ettim yapabilen arkadaşlar varsa lütfen cevap yazsınlar.
  10. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    b ve a sınıfına gireceklerin başvuru tarihi 27 kasım a alındı bizim de o güne kadar başvuru yapamazsak şaşırmayın bende denedim dünden beri hata veriyo fotografımı falan da yukledım herseyı yazdım kaydet tusu olmuyor acele etmemek lazım panık yapmk ıcın erken henuz bana kalırsa;)
  11. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Evet, ben de aynı hata mesajını alıyorum. Resim yükleme dışında sınava girmeyi tercih ettiğiniz il ile adres, telefon, mail bilgilerini girip kaydetmek gerekiyor, ancak kaydet tuşuna bastığımda belirttiğiniz hata mesajını alıyorum. 27'sine kadar bekleyeceğim.
  12. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    hey gidi ÇSGB hey..bu kadar uzmanı,uzman adayını,mühendisini sıkıntıya sokup söyletiyorsun ya helal olsun ne diyeyim
  13. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    bize bir problem daha...peki ücretler banka memuruna mı? yoksa ATM den mi? yatacak:(
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ziraat, halkbank ve vakıfbank hepsinin internet şubesini kontrol ettim hepsinde de işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı 3. sınav yazıyor, şahsen para yatırma konusunda 27 kasım'ı bekleyeceğim. tahminime göre c-b-a herkesin sınava girecekler listesine tc no'ları eklendi fakat sınıf yükseltmeye gireceklerin b-a tespiti henüz bitirilemedi, bu nedenle b-a sınıf yükseltmeye girecekleri 27 kasım'a ertelediler. herhangi bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum, ama bir duyuru yapmak insanları aydınlatmak bu kadar zor olmamalı.
  15. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    atm de direk seçenek çıkıyo ziraat bankasında..ben veznede sordum atm den yapıcaksınız dedi adam..
  16. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    ziraat atm'den yatırdım - menüler sırası ile: -ödemeler; - eğitim ödemeleri; -meb ödemeleri; - iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı idi. TC kimlik girdikten ve 35 tl yatırdıktan sonra üstünde sınav tipi ve tc no yazılı fişinizi alıyorsunuz.
    Asıl önemlisi yatırdıktan bir saat sonra meb kayıt sisteminde parayı ziraat'ten yatırmış olduğum ve girmek istediğim sınavın C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı olduğu doğru olarak gözüküyordu.
  17. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar ben kaydı yaptım şu anda sistemde yapılabiliyor...
  18. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    A-B yükseltme sınavına girecekler 27.11.2013 tarihini bekleyecekler.
  19. barbar0s İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 0"
    Arkadaşlar ben kayıt yapamıyorum sürekli bu uyarı yazısı çıkıyor bu uyarıyı alan başkası var mı.? yoksa sadece ben mi alıyorum :S İnternet Explorerdan giriyorum
  20. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    var öyle bir menü emin olun. çünkü ben öyle yatırdım. ilk sayfada değil 2nci sayfada gözüküyor. ayrıyeten bir açıklama yapmam gerekirse
    1.sınav 18 mayıs 2013
    2.sınav 18 ağustos 2013
    3.sınav 21 aralık 2013
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Kasım 2013 ---
    niye olmasın enson kpss de öyleydi. önce para sonra hesaba gire.