1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sisteme nerden giriyorsunuz bende onu bilmiyorum?
  2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben karşılaştım ve hiç hoşuma gitmedi ama 27 kasımı beklemek içinde olabilir.
  3. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    C SINIFI İÇİN SORUN YOK ZATEN.SORUN C DEN B-A YA GEÇİŞTE
  4. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Olur olur bu kadar üzerine düşmeyin
  5. barbar0s İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 0"
    Arkadaşlar ben kayıt yapamıyorum sürekli bu uyarı yazısı çıkıyor bu uyarıyı alan başkası var mı.? yoksa sadece ben mi alıyorum :S İnternet Explorerdan giriyorum
  6. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    son durum ne arkadaşlar para yatırma ve meb'den kayıt işlemlerini 27 sindemi yapıyoruz.?

bu arada yine sormak bakanlığa başvuru yaptık prim günümüzle bunlar kabul olmuştur değiğlmi?
  7. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    C Sınıfı Sınavı için kaydımı yaptım. Sistem düzelmiş.;)
  8. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    27 sini bekleyelim. C sınavı için girişle normal.
  9. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Başvuruda adres istiyor.
    sınava gireceğimiz şehirden adres verebilirmiyiz..yoksa kendi adresinizi mi yazdınız
  10. erdem İSGforum Üyesi

b sınıfı için sınava girecem yarın parayı yatırsam olur mu
  11. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    27 Kasıma kadar yatırabilirsiniz. müracaatlar da o zaman başlayacak, acele etmenize gerek kalmadı.
  12. erdem İSGforum Üyesi

27 kasımda parayı yatırsam olur mu
  13. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar telaş etmeyin , 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihleri arasında para yatırıp başvuru yapabilirsiniz. Ben de daha para yatırmadım .
  14. Arzu Akıncı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 -9 sürekli aynı uyarı geliyor. 27 kasıma ilişkin net bilgi var mıdır acaba
  15. Serhat Güngör İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42709
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    odtü
    Bugün saat 11 de Ziraat bankası ATM den yatırdım MEB işyeri hekimliği ve isg uzmanlığı sınavı bölümü var .Yalnız A sınıfı falan demiyor, MEB sayfasında kayıt bölümü henüz açık değil
  16. Aynur GÜRSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar ben cumadan beri "Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 0" hatasını alıyorum ve kayıt yapamıyorum sürekli bu uyarı yazısı çıkıyor. bu uyarıyı alan başkası var mı? veya alanların ki düzeldi mi?
  17. nurten kuşcuoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    meb 147 nolu hattı aradım ve kayıt yaptırırken KAH001-0 veya KAH001-9 hata kodu ile karşılaştığımı, kaydımı yaptıramadığımı söyledim.sistemde kayıtlı bilgilerimle uyuşmayan adres bilgileri girmekte olduğumdan dolayı bu hata kodu ile karşılaştığımı söylediler. kaydımı yaptırabilmem için öncelikli olarak bilgilerimi bir dilekçe ile verdikleri numaraya fax çekmem ve bir başka numarayı da arayıp teyit ettirmem gerektiğini söylediler (kısacası bana aşağıdaki iletiyi olduğu gibi okudular).oysa giriş yaptığım bilgiler sistemde kayıtlı olan ile örtüşmekte.bu ciddiyetsiz durum beni hayli rahatsız etti. düşünsenize, yüzlerce insan aynı numaraya fax çekecek ve birde teyit telefonu trafiği...
  18. Aynur GÜRSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    benim de hiç bir adres değişikliğim yok herşey aynı. üstelik adresi değişeler için ne olacaktı.
    ne saçma bir sistem bu böyle. siz bu işlemleri yaptını mı peki nurten hanım?
  19. serkan hündal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kayıt edilirken bir hata oluştu. Kaydınız yapılamadı. Başvuruya tekrar girerek kayıt yapmayı tekrar deneyiniz. Hata Kodu:KAH001 -9 aynı sorun bende ve arkadaşımda da oluyor herşey dogru ama bu sıkıntı neyden kaynaklanıyor bi bulabilsek...
  20. Uğur Firez İSGforum Üyesi

aynen arkadaşlar bende bu uyarıyı alıyorum neyde sıkıntı olabilr ki??