1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Uğur Firez İSGforum Üyesi

ARKADAŞLAR SORUN HERHANGİ BİR SATIRIN BOŞ OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR BENİMDE ÖYLE OLMUŞTU AMA EV TELEFONU KISMI BOŞTU ONU EKLEDİM DÜZELDİ BİLGİNİZE
  2. serkan hündal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

evet uğur arkadaşımızın dediğini yaptım ev telefonunu posta kodunu hepsini girdikten sonra kabul ediyor arkadaşlar...
  3. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    gecen sınavda arkadaşım meb e kayıt yapmayı unutmuş. sınava giremeyeceğini düşünürken, meb onu sınava aldı:)
  4. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Son durum: A veya B Yükselme sınavına girecekler, para yatırmak ve meb den sınav başvurusu yapmak için 27 kasım 2013 yani yarını bekliyorlar... Bunun dışında Farklı bir uygulaması olan, veya farklı bir bilgiye sahip olan var mı arkadaşlar... varsa paylaşırmısınız..;)
  5. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şuan Yarını beklemekten başka çare yok.
  6. parayı önceden bankamatikten yatırıp 27 sinde sadece başvuruyu bekleyen binlerce kişi var..
  7. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nurten hanım,
    bende aynı uyarı ile karşılaştım bakanlığı aradım ve çarşamba gününü beklememi söylediler. Arkadaşlar başvuru sırasında adres bilgisi girdiklerinden bahsetmişler. Ben başvuru sırasında sadece tc kimlik no ve baba adı kısımlarından başka bir şey göremiyorum acaba yanlış yere mi bakıyorum. Siz başvuru işlemini gerçekleştirebildiniz mi?
  9. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    Serkan Bey,
    bu bilgilerin girişini nereye yaptınız acaba yardımcı olabilirmisiniz
  10. Uğur Firez İSGforum Üyesi

11. kenan ivedi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    link hala açılmıyor değilmi? sizdede İnternet explorer dan açın uyarısımı oluyor acaba?
  12. Uğur Firez İSGforum Üyesi

internet explorerdan açıldığında linkte bir sıkıntı yok arkadaşlar çok da rahat bir şekilde açılıyor
  13. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    link açılıyor tc kimlik no ve baba adını girdikten sonra uyarı veriyor bilgileriniz uyuşmuyor diye. Bunun sebebini öğrenen var mı acaba.
  14. Nurcan Küçükalpelli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fatma Hanım Siz Eğer ki İlk sayfadaki bilgileri girdikten sonra açılan sayfadaki adres ve sınava gireceğiniz il, resim ekleme v.s bölümdeki tüm bilgileri eksiksiz doldurursanız kayıt tamamlanıyor. Sanırım siz İkinci sayfaya giremdeiniz. O durumda da çarşamba gününü beklemeniz gerekiyor
  15. kenan ivedi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bilgileriniz uyuşmuyor yazısıyla birlikte bir numarada veriliyor, o numarayı arayan varmı?
  16. Ahmet İşcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    3F Mühendislik Elekt. İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.
    Ziraat Bankası ATM'sine gidiyorsunuz. Kartsız işlem yapmak için giriş'e basıyorsunuz. Ödemeler kısmına girip MEB odemelerine gidiyorsunuz. Orada C sınıfı ıs guv ve ıs hekımlıgı 35 TL yazan kısma basıp 35 tl yatırıyorsunuz. Sonra eve gelip internet explorer tarayıcıyla http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/ tıklayıp basvurunuzu yapıyorsunuz.. Herkese hayırlı olsun.
  17. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ödememi Vakıfbank' tan yaptım. ÖSYM ve MEB ödemeleri menüsünden, MEB menüsünü seçtim. 2 numaralı seçenekte iş güvenliği sınavı var, klavyeden 2ye bastım. 35 liramı yatırdım. Bilgisayar başına geldim, fotoğrafımı yükledim, bilgilerimi girdim. Kaydım bitti çok şükür..
  18. Mustafa AYKUL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31331
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AKAYTEL İletişim
    Arkadaşlar, ben ilk günden bu yana başvuru sayfasına girebiliyorum. Ancak başvuracağı sınav Grup2-C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı görünüyor. Siz giremiyorum deyince acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeye başladım.
  19. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    herkes sizin gibi elektronik haberleşme müh. değil ki :)
  20. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    baylar bayanlar ben sınıf yükseltme için hala giremiyorum. B ye gireceğim. Başvuru sayfasında hala uyuşmazlık çıkıyor. Aynı durumdan müzdarip olup ta girebilen yada giremeyen var mı? Cevaplarınız beni mutlu edecek. Selamlar