1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"http://www.meb.gov.tr" 21 aralık için kayıt

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. serkan eraslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende giremiyorum
  2. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    C sınıfı için de başvurular alınamıyor sanırım
  3. Asena Tuztaş Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki o zaman parayı yatırdım dediğiniz gibi 3. sınav yazıyor ve mebden bahsi geçen linke girdiğinizde de böyle (resmi yapıştıramadım buraya) bir yazı çıkıyor. özetle prim gün sayısına göre sınava girecekler 27 kasım itibariyle başvurularını yapacaklardır
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bugün 27 kasım neden halen böyle bir hata veriyor.
  5. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olur olur bu kadar aceleci olmayın bence link ile uğraşmak yerine iş ile uğraşmak gerekir.
    not:kendim için söylüyorum.
  6. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İşlemi gerçekleştiren var mı? Bugün hala sisteme girilmiyor.
  7. Arzu Akıncı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar tüm bilgileri doldurduğunuza emin olun boş kısım kaldığında uyarı veriyor anladığım kadarıyla
  8. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Siz girebildiniz mi Arzu Hanım?
  9. Aynen dostum Bende B ye yükseltme sınavına giricem ççbir türlü az öncede denedim aynı hatayı veriyo.... sanırım yeni bir link verecekler galiba bugün yükseltme sınavı için.. yada sistemin düzelmesini bekliycem.. BÖYLE SAÇMALIKLARDAN SIKILDIK ARTIK...
  10. ASLI ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49468
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben de giriş yapamadım. Bilgileriniz örtüşmemektedir, diye yazıyor. Bakanlığı mı aramamız gerekiyor? Yoksa biraz daha mı beklemeliyiz?
  11. Aslı bence biraz daha bekleyelim ... şöyle bir 12 olsunda saat .... ok ?
  12. Mustafa AYKUL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31331
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AKAYTEL İletişim
    Başvuru sayfası güncelleniyor.....

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.
  13. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    eyvah sınava giremicez...A uzman olamıcaz....nolcak şimdi...
  14. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bulunduğunuz bölgeyi zaman dilimi açısından dikkate alın değerli arkadaşlar. Saat konusunda boylam farkından kaynaklanan sapmalar olağandır. ÇASGEM tüm personeli ile çalışmalarını kuzey kutbundan yürütmeye devam etmektedir. Hele güney yarım kürede bulunanların iletişim kurma şansları dahi bulunmamaktadır, şanslarını hiç zorlamasınlar...
  15. hahahha :)) sanki A yada B olunca bişey olucak.. doğmamış bebeğe kaftan biçmek gibi gibi birşey.. Türkiyede herkes küçükde olsa bir umudun peşinden koşmaya alıştığı için.. neyse herkes içibn hayırlısı olsun ...Beklemeye devam
  16. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Pirim gün sayısı ile yükseltme sınavına girecek olanlardan internet kaydını yaptırabilen varmı acaba?
  17. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A belge sınavına gireceğim, tabi sınav kayıt sistemine giriş yapabilirsem :(
    Böyle saçmalık ve acizlik olmaz, sürekli bilgileriniz örtüşmüyor diyor.
    Evraklarımı tam ve eksiksiz yolladım, evrak kayıt no aldım.Pirim gün sayım onların istediğinin 2 katı ( 6000 gün )...
    Daha ne yapayım.....
  18. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bedriye Hanım, fazlanız var ama "EKSİĞİNİZ YOK" daha ne olsun!
  19. erdem İSGforum Üyesi

akşam 8 den sonra giriş yapsak olur mu
  20. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aslında A belgesi için 35TL lik riske değer. :)