1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iç yönerge hazırlamak hakkında

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve nkara08 tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. nkara08 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  iç yönetmelik hazırlamamam gerekiyor,6331 daha yeni oluşuyor,elimde bir çok iç yönetmelik örneği var,ama kafam karışık.özellikle site çalışanlarından rica etsem bana yardımcı olabilirler mi?bir kısmı standart sektörel olarak nereleri değiştirmem gerekiyor 6331e göre kafam epey karıştı ,yardımcı olabilirseniz sevinirim her kese ALLAH kolaylık versin
 2. Dilek dipsel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  6331 de iç yönetmelik değil iç yönerge olarak geçiyor.50kişi altındakilere iç yönerge hazırlamaya gerek bulunmamaktadır.maddelere işyeri özelliklerine göre ilave yapabilirsin.Bu arada personel iç yönergesi ile isg iç yönergesini karıştırmayın.Birbirinden farklıdırlar.