1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Içerisinde otel , restoran , cafe . spor salonu vb. tesislerde ana firmanın sorumlulukları

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve alperen bilal tarafından 30 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. alperen bilal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  74129
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bakmakta olduğumuz büyük bir tesis var içerisinde otel , restoran , cafe . spor salonu vb. var . bunların bazıları kiraya verilmiş . kiraya verilen yerlere ana firma olarak bakmak zorundamıyız .
 2. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bunlarla alt işveren sözleşmesi mi yaptınız?
  eğer hayır ise tıpkı iş hanı gibi işleyeceksiniz. herkes kendi sorumluluğunda ama siz eğer yönetim sizdeyse ortak bir kurul oluşturup onu yöneteceksiniz iletişim ağı için.
  bunun dışında sadece size bağlı olan çalışanlar sizin sorumluluğunuz