1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Içtiğiniz maden suyundan bakın ne çıktı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sıcak yaz günlerin olmazsa olmazlarından maden suyu Alman Denetim Kurulu tarafından değerlendirildi. Sonuç: Güvenilir markaların suları dahil birçok üründe kimyasal ve mikrobiyolojik yönden kirlilik tespit edildi.
  haber.jpg

  Alman Denetim Kurulu 'Stiftung Warentest'in analiz ettiği 30 maden suyundan sadece 6'sı temiz çıktı.

  Yerin altındaki kaynak suların temizliğini pazarlayan şirketler, suyun dış müdahalelerden korunarak tüketiciye ulaştırıldığını iddia ederler. Ancak Denetim Kurulu'nun yaptığı son analizde sularda yerin üstünde bulunan tabakalara ait olan kimyasal maddeler tespit etti. Buna yapay tatlandırıcı ve pestisit kalıntıları da dahil.

  Bunun yanı sıra test edilen suların mineral değerlerinin çok düşük olduğu, temiz çıkan altı suyun üçünde ise mikrobiyolojik açıdan kirlilik tespit edildiği kaydedildi.

  Bild gazetesi, bağışıklık sistemi zayıf olan insanların bu suları kaynatıp içmeleri gerektiğini açıkladı.

  KAYNAK
 2. Anaşıldı bundan sonra maden suyu da yurt dışından gelecek.
 3. Abdulkadir ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  19188
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  30 da 6 fena bi rakam değil :)
 4. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bunu yapan uzmanlar eminim kendi ülkelerindeki maden sularını da referans göstermiştir. Kendinizinkini içmeyin biz size satalım!!!