1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Işçi sağliği ve iş güvenliği konulu karikatür yarişmasi sonuçlandi

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

• Bölüm Yöneticisi
    • Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    120329
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Petrol-İş Sendikası, Deri-İş Sendikası ve TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ortaklığı ile düzenlenen “İşçi Sağlığı ve İş güvenliği” konulu karikatür yarışması, 5 Ekim 2013 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Petrol-İş Sendikası, Deri-İş Sendikası ve TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ortaklığı ile düzenlenen "İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği" konulu karikatür yarışması, 5 Ekim 2013 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile son buldu.
    27 ilden 89 yarışmacının 138 eser ile katıldığı yarışmada Oktay Bingöl birinci olurken, Muammer Olcay ikinci, Hicabi Demirci üçüncü oldu. Gürhan Bilget, Ömer Çam ve Burak Ergin ise mansiyon ödüllerinin sahibi oldular.

Ödül alan Karikatürler;

Kaynak: Kimya Mühendisleri Odası

Not: Yarışmada seçilen eserler, bu hafta boyunca Petrol-İş Sendikası (istanbul) salonunda sergilenmeye devam edecek.
  2. Hüseyin Ökelek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47485
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    çok güzel...
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    2 numarayı çok beğendim. Benim birinci o olurdu :)
  4. yalinosgb İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Yalın OSGB Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
    çok acı karikatürler. hepsi içimizi dağladı.

durumlar çok vahim.
  5. Aysun Baş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    1. karikatürü anlayan bana anlatabilirmi ???
  6. krmlseker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tersanede bu geminin yapımında veya onarımında iş kazası sonucu ölümler olmuş, gemi denize indiriliyor tören yapılıyor kutlama yapılıyor herkeste gayet mutlu görünüyor kimsenin geçmişte olanlar çokta umurunda değil denmek istenmiş olabilir mi acaba??
  7. Aysun Baş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler..
  8. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1. Karikatür biraz ağır olmuş bence de.
    2. Karikatür daha güzel olmuş.
  9. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

• Bölüm Yöneticisi
    • Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    120329
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    insan ölüsünden daha ağır ne olabilir...