1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işçiden ve alt işverenden kesilen isg cezalarını nereye yatırmamız gerekmektedir.

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve UğurrTuran tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. UğurrTuran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar Merhaba;
  İSG kurallarına uymayan personelimiz için ve taşeronlar için kesmiş olduğumuz cezaları nereye yatırmamız gerekmektedir.?
  İyi Çalışmalar
 2. mert kgul İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İşçi Ücretlerinden Ceza Olarak Kesilen Paraları Kullanmaya Yetkili Kurulun Teşekkülü ve Çalışma Esasları Hakkında Yönetmelik...
 3. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  taşeronlara kestiğiniz cezaları herhangi bir yere yatırmanıza gerek yoktur. sadece çalışanlara kestiklerinizi yatırmalısınız. Zaten taşeronun işçisinede direk olarak ceza kesemezsiniz.
 4. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman