1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işçilerinize isg eğitimi vererek yaşanacak kazaları önleyebilirsiniz

Konusu 'Faydalı Yayınlar' forumundadır ve buketdemir tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Eğitim Seti
    Doğrudan kullanabileceğiniz eğitim sunumları, sözleşme örnekleri, yazışmalar, kontrol formları ve videolar (CD-ROM ve Kitap)
    Temmuz 2012’de yürürlüğe giren yasayla yaptırımların ve denetimlerin artacağı kesinleşti. 80.000 TL’yi bulacak para cezaları ve ağır idari cezalar yeni yasayla kapınızda olabilir!
    Eğitim setimiz ile tüm bu yaptırımlara karşı hazırlıklı olup, tedbirlerinizi alın. Hem cezalardan kurtulun hem de İş Sağlığı Güvenliği konusunda önemli bir adım atın.
    Kimler Kullanmalı?
    [​IMG] ISG Uzmanları
    [​IMG] İşyeri Hekimleri
    [​IMG] Personel Müdürleri
    [​IMG] Genel Müdürler
    Set Ücreti: 389 TL + KDV
    Avantajlı paket fiyatlarını görmek için tıklayınız...
    Ayrıca yeni yasa ile sadece kendi çalışanlarınızdan değil, taşeron ve geçici iş ilişkisi kurduğunuz tüm çalışanlardan da sorumlusunuz.
    Bugüne kadar sadece ikincil mevzuat ve yönetmeliklerle hak ettiği önem verilemeyen İş Sağlığı ve Güvenliği konusu,, 30-Haziran 2012'de resmi gazetede yayınlanarak 1-Temmuz-2012 tarihinde yürürlüğe giren İSG yasası ile, sonunda bir kanun kapsamında artık daha bilinçli bir şekilde ele alınacak.
    Yayınlarımızı kullanan müşterilerimizden bazıları:
    Ürün Kodu: 422/12
    a Yayınımızın İçeriğinden Örnek Başlıklar
    CD-ROM1 - Hukuki Sorumluluk Eğitim Sunumları
    2 - İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları Eğitim Sunumları
    3 - İşbaşı Eğitim Sunumları (Toolbox Talk)
    4 - İş Sağlığı ve Güvenliği Kontrol Formları
    5 - Başarılı Eğitim için Tavsiyeler, Örnekler, Videolar
    6 - Ölçme ve Değerlendirme Soruları
    7 - İç Denetim ve Tehlike Avı Formları
    8 - Sözleşme Örnekleri
    9 - Vaka Kaza Analizi
    10 - İSG Uzmanları için Belgeler
    11 - Çalışma İzin Sistemleri
    12 - Risk Değerlendirme Uygulamaları
    13 - İç Yönetmelik
    14 - Acil Durum Yönetimi KİTAP1. İşverenlerin, Yetkililerin ve İşçilerin Sorumlulukları
    2. İş Kazası, Meslek Hastalıkları Nedenleri ve Maliyeti
    3. İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları

Forum Media Yayıncılık Ticaret Limited Şirketi Tevfik Erdönmez Paşa Sokak Gül Apt. No:2 Daire:15 Kat 1 34394 Esentepe Şişli / İstanbul www.forum-media.com.tr
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla bende merak ediyorum bu kurumun yayınlarını :)
  4. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48419
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    fiyatlarına bi bakıyım dediydim..sudan ucuzmuş...:( temel set ve eğitim seti sadece ve sadece 709 tl.. üstelik tl !! ...
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yok ya ben bu parayı verdimi daha 2013 toparlayamam kendimi herhalın...
  6. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48419
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bence de vermeyin.. sayfanız bilgi olarak bence fazlasıyla paylaşıyor herşeyi... o parayı onlara vereceğime sizin sayfaya bağışlamayı tercih ederim... :)
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Serkan Bey , bilgi bilgidir biz kendimizi yeterli görmüyoruz bu yüzden değişik kaynaklardan faydalanmakta yarar var..özellikle yurt dışında müdürlük yapan İSG profesyonellerini şu siteye çekebilsek onların tecrübelerinden faydalansak diye çırpınıyoruz ama elit muhabbet ortamlarından çıkaramıyoruz..hizmet edelicek yerler paylaşılacak yerler buralardır...bu işe susamış arkadaşların A sınıflarına ve yurt dışında bu işin ızdıabı olan erbablara ulaşmak lazım asıl bombalar onlar..:)
  8. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48419
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    doğru diyosunuz haklısınız.. vizyon sahibi uzmanlar olarak bakalım bu işe dersek bilginin dibi yok...
  9. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yurt dışında bu konuda yazılmış kitap broşür vardır eminim onlardan çeviri yapmak mümkün değil mi?
  10. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fiyatlar bence de biraz çok fakat kendi açımdan bakınca bu site dışında iş güvenliği hakkında bilgilerimizi görüşlerimizi paylaşacak,kafa kafaya verip kendimizi, fikirlerimizi geliştirecek kimseler yok maalesef ve bu kaynaklar çok kıymetleniyor durum böyle olunca.sanırım kurum da bunun farkında fiyatlara bakılırsa :D
  11. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fiyatlar bence de biraz çok fakat kendi açımdan bakınca bu site dışında iş güvenliği hakkında bilgilerimizi görüşlerimizi paylaşacak,kafa kafaya verip kendimizi, fikirlerimizi geliştirecek kimseler yok maalesef ve bu kaynaklar çok kıymetleniyor durum böyle olunca.sanırım kurum da bunun farkında fiyatlara bakılırsa :D