1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işçiye bel çantası vermek

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Elçin Subaşi tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BURTEZ OSGB
  Arkadaşlar merhaba,

  Acaba işletmesinde keskin sivri uçlu el aletleri kullanan çalışanları için bel çantası yada benzer uygulamalar yapanlar var mı? Eğer varsa iletişime geçebilir miyim?

  Teşekkürler
 2. slh027 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93774
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  osgb
  Elçin Hanım benim çalışanlarda kullanıyor bel çantasını sıkıntı nedir?
 3. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Düştüklerinde bel çantalarındaki tornavida anahtar gibi sivri uçlu malzemelerin personelde hafif (nadiren de olsa ağır ) yaralanmalara sebep olmakta