1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işık üniversitesi yüksek lisans programı hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve M.Serkan Balkan tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Merhaba,
    Işık Üniversitesi yüksek lisans programına katılacak arkadaşlar arıyorum.Şuanda 4 kişiyiz 10 kişi olduğunda indirim uygulanacaktır.Şuanki fiyatı 12.500TL dir ama indirimle 9Bin cıvarlarına geleceğini düşünüyorum.Maslak kampüsünde Sadece hafta sonları sabah 09-16 arasında.
    Bunun en iyi özelliği ise mayıs sınavına yetiştirmeleridir.
    Detaylar;
    Işık Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı
    açıldı. Program, öğrencilerin Mayıs 2014’te ÇSGB tarafından yapılacak sınava
    katılabilecekleri şekilde düzenlenmiş, dersler Cumartesi ve Pazar günleri
    Maslak Kampüsünde yürütülecektir.
    Başvurular 28 Eylül tarihine kadar devam edecektir.
    Program ücreti 12.500TL olup taksitle ödeme planı uygunlanabilir, meslek
    odaları üyelerine kurumsal indirim imkanı mevcuttur.
    İletişim eposta: fbe@isikun.edu.tr tel: 0212 286 4911 dahili 1531.
    http://www.isikun.edu.tr/akademik/fen-bilimleri-enstitusu
  2. Gökhan Ustaosmanoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Serkan slm,

Ödeme koşulları ve net fiyat konularında bilgi verirsen düşünebilirim...Sanırım yüksek lisansı tamamlayınca B sertifika sınavına girebiliyoruz diye biliyorum.. Doğru mudur? Bir de kredi kartım yok, bunun haricinde bir vade imkanı var mı?

Tşk.
  3. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Merhaba Gökhan,
    Net fiyat tam olarak söyleyemiyorum 10 kişi olsak tam olarak söyleye bilirim toplamda 5 kişiyiz ordanda 2 kişi bize katılcak toplamda 7 kişiyiz zannedersem yüzde 30 35 gibi bir indirim olabilir.Normalde oda kayıtlılarına 25 yapıyorlarsa 10 kişi olunca daha iyi bir indirim uygulayacaklarını tahmin ediyorum.Ödeme olarak vadeli 2 dönem şeklinde ödeye biliyorsun.aynı fiyat üzerinden bölü 2 diğerindede 7 taksit olarak az bir vade farkı ile ödeye biliyorsun bunun için kredi kartın gerekli değil sana özel bankadan yeni kart veriyorlar(diğer ünvlerde öle) sen bankaya borçlanıyorsun.
  4. DursunAli Altınarık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende dusunuyorum arkadaşlar
  5. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Isık unv değil eğer yapabilirsen yeniyuzyıla kayıt ol martta mezun edıyor ısık unv edemıyormus programdan dolayı
  6. DursunAli Altınarık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    YTÜ dolu Yeni Yuzyil dolu Okan dun dolmus Marmara dada kayitlat dolu bi tane Gedik uni. Var oda yarin dolar buyuk ihtimal
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Eylül 2013 ---
    Işık da da mı var bakanlık onaylı mı acaba bilginiz varmı
  7. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    ever ısıkda o yonde sıkıntı yok,kayıt olabılırsın 25 ıne kadar acık
  8. DursunAli Altınarık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fiyat cok ama 10 kisi oldugunda indirim uygulaniyor peki o fiyat uzerinden oda indirimide uygulaniyormu :)
  9. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    yuzde 25 her sekılde ındırım okadar:=)
  10. kozdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44637
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    euas
    merhaba sayın uzman arkadaşlar yüksek lisans için en uygun üniv bulabiliriz birlikte bir müracat olursa gedik üniv bugunku fuarda vardı en uygun yeri bulalım kesin katılımcıyım yüksek lisansa
  11. ayşe öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16753
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ben izmirde çalışıyorum. hafta sonlarıysa ve mayıs sınavına yetiştiriyorsa kesinlikle katılırım..
  12. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    yakında uzmanlık kurslarıan dönecek universteler anlasılan. bu kadar büyük paraların döndüğü yeri devlet affetmez kendi payını almak icin yaygınlastırır torba kanunda cıkardıkları maddeyide düzenlemezler mesleki tecrübelerine göre B sınavı hakkıda vermez:)