1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve gül sözbir tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. gül sözbir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24236
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  2. isg uzmanı olarak iş aramaktayım;bu sınavdan 74 aldım;işi öğrenebileceğim bir yer arıyorum,
    iletişim:ebruisiker@hotmail.com
  3. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Allah yardımcınız olsun..Bence acele etmeyin, iş ayağınıza gelecektir.. Bi süre nitelikli yerler arayın..niteliklisini bulamazsanız allah kerim...bizim linkedin de ISIG isimli grubumuz var, ara ara osgb ler ilan bırakıyor başka benzer linkedin grupları da var...oralardan da ilanlar geliyor..ama çok tehlikeli işlere girmeden önce 2 kere düşünün..
  4. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugunden itibaren bende ariyorum:)
  5. tesekkür ederim linkendinden de takip edeceğim.
  6. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Gazanız mübarek olsun yeni uzman arkadaşlar...İşveren ve işçi baskısına göğüz germek için ihtiyaç duyacağınız kudret yüreğinizde mevcuttur..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2013 ---
    Şaka bir yana bu işi en zor yanı sorumluluktan ziyade yaşayacağımzı psikolojik baskılardır..Ne kadar birlik olursak bu baskıyı o kadar kolay atarız üzerimizden
  7. aslında bir oda kurmamız gerekli.
  8. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    eksik kalmayın:) pozitif enerjinizi isg yi adam etmeye yöneltmenizi bekliyoruz:)
  9. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Onur Bey o gündemimde:)
  10. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Günaydın,
    Ben de 86-87 ile sınavı geçtim.Ama asıl sınav şimdi başlıyor dediğiniz gibi. Dün OSGB den bir teklif geldi,fakat şartlarını öğrenmeden randevuya gitmek istemedim. Şartları: Aylık 2 bin- max.2.500 TL,5-6 firma veriyorlar,sizin sektörünüz olsun olmasın..yol masrafları size ait,kim bilir fabrikalar nerelerde,v.s. ..hiç cazip gelmedi o yüzden görüşmeye gitmedim çünkü; sömürüyorlar izlenimi verdi.
  11. belge konusunda bilgisi olan var mı?ilk olarak gecici belge mi alacağız ve nasıl olacak bilgisi olan varsa yazabilir mi?:oops:
  12. simdi bir kac yerle gorustum,maas benim için çok da onemli degil...:oops:
  13. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Odadan ziyade Birlik olunması daha etkili olur.
    Devletle destekli olmuş olur.
    Son zamanlarda odalara karşı sergilenen tutum ortada malum.
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Filiz hanim bu osgb hangi sehirde? Su var elbetteki 2000 tl yaptigimiz icin cok kötü bir ücret. Ancak osgb sayisi cok oldugu icin rekabet fazla ve isi düzgüN yapmak isteyen az sayida osgb de bu ücretleri vermek durumunda kaliyor. Sunu söyleyeblrim ki hic bir osgb daha fazlasini vermez. Burada önemli olan osgb nin ciddiyeti. Bunun icin yüzyüze görüdmeniz daha iyi olablrdi. Ayrica sunu da belirtelim bin- bin bes yüz tl ye tam zamanli calistiran osgb de cok. Ne yazikki meslegin durumu simdiden bU. Bir sekilde birlik olmak zorundayiz. Hem piyasanin düsmesini engellemek, hem de kalitesiz isg hizmetini tarihe gömmek icin birlesip biseyler yapmaliyiz.
  15. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Ebru hanim gelecek sertifika gecici degl, ama 3 yil sonra b olamazsaniz üstne 5 yil sonra yenileme sinavini gecemezseniz gecici olmus olur:)

Bu arada istanbuldaki toplantilarimiza katilirsaniz ciddi anlamda size olumlu fikir ve bilgi verebilecek tecrübeli arkadaslar var. Is konusunda en dogru yönlendirmeyi yapacaklardir. Cok para istemeyeblrlz tercih meselesi, ama meslegin karizmasini elimizden geldigince cizmemeye calisalim:)
  16. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Burada oda simgesel bi kavram, gercekten oda da kurablriz, kamu tüzel kisiligi bulunan, yaptirim gücü olan baska bir seyde. bu arada devlet farkli söz söyleyen kim olursa olumsuz bakar. Bizim odalarin hali harap o ayri. Ama harap olmasa da mühendis lehine söylenecek her söz yatirimci aleyhine ollacagi icin devlet yatirimciyi tutacaktir:)
  17. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    her yerde iş var sadece şunun karırını vermelisiniz 1000 tl lik isg uzmanımı olunacka yoksa hakkın olanı alabildiğin yerdemi..
  18. Suat Zengin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    127209
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KALE OSGB
    iş arıyan değerli meslektaşlarım lütfen az ücretle çalışmayın, sizin sorumluğunuzda olmayan işleri kabul etmeyin....
  19. gül sözbir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24236
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende ucu ucuna sınavı geçenlerdenim. istanbul- kocaeli de iş arıyorum ancak 2 aylık bir eğitim aldığımız için tecrübe yok tabiki de a sınıfı bir uzmanın yanında osgb de çalışmak mı bizim için iyi olur yoksa osgb harici bir kurumda mı? bide a sınıfı uzmanlar yardımcı olurlar mı bizlere benim bu konuda çekincelerim var..iş görüşmelerinde neleri sormalı ve neleri dikkate almamız gerekir? beni aydınlatacak uzman arkadaslarıma sesleniyorum:)bide istanbulda hangi osgbleri önerirsiniz artık seçen kişi biziz bide böyle bakmak lazım:)
  20. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

ÇSGB 7 yıl diyor sertifika sürelerine

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/cgm.portal?page=sss

:)