1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve gül sözbir tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. deniz k İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8730
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba onur bey,
    nitelikli yerlerde çalışmaktan bahsetmişsiniz. bu alanda çalışabileceğimiz iyi firmalar hangileridir?
  2. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kurumsal fabrikalar iş güvenliğine önem veren yerler ...
  3. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
  4. Özgür Gülen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar hayırlı olsun ben sertifikamı 2011 de aldım uzun süre boşta gezdim ama gidip kendimi osgb ye kullandırmadım size de tavsiye ederim diyeceğim ama herkes sizin gibi hareket etmediği zaman olan size oluyor. kimi osgb parasız staj yap diyor kimi 1500 vereyim yemeğini fabrikada ye yol parası sana ait diyor :) daha kötüsü birçok arkadaşımız bu şartları kabul ediyor...
  5. Engin Yazgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çalışmak zorunda kalınca ve başka bir yerde iş bulamayınca mecburen kabul ediliyor. Kimse değerinden aşağıya çalışmak istemez. Kaç tane mühendis 4 5 bin tl ile iş başlıyor. 1000 1500 arasına çok işe başlayan tanıyorum. Boşta beklerken tecrübe edinebilsek ve maddi ihtiyaçlarımız karşılanırsa bende boşta beklerim. Ne güzel yaz da geldi ;)
  6. Özgür Gülen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence çoğumuz idare edebilir ama lafta herkes ihtiyaç sahibi ben çakma nokia kullanıyorum ama bu işleri kabul eden arkadaşlar da iphone yada galaxy varsa sorunun gerçekten ihtiyaç sahibi olduklarıyla mı alakalı olduğundan şüphe ederim. Benim kızdığım konu Osgblerin bu arkadaşlar üzerinden en az 6-7 bin kazanıp onları 1-2 bin liraya tavlaması
  7. Engin Yazgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu fiyatların oluşmasında piyasaya bir anda yeni ve tecrübesiz İSG uzmanı girmesinden kaynaklanıyor. Bu işte bazı şeyler oturmaya başlayınca bu durum düzelecek. Bizim firmada tecrübeli olan C sınıflarının 3000 civarı aldığını duydum. Biraz işi bilip kendimizi kanıtlamamız gerekiyor. Ama dediğin gibi çok büyük maddi dengesizlikler var. A ve B sınıflarının gelirleri 15000TL lerden başlarken C sınıflarının ücretleri çok komik kalıyor. Kısa sürede bu dengesizliklerin düzeleceğine inanıyorum.
  8. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3000 alanda var 5000 alanda var 1000 tl alanda var senin kararlılığına bağlidir
  9. Özgür Gülen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence max 2 sene o kadar bile sürmez piyasa çok düşecek osgb ler sürekli artıyor birbirleri ile rekabetten bedava iş yapanlar bile var isim yapmak için risk analizleri 3o tl lere düşmüş akın akın uzmanlar geliyor A ve B sınıflarının piyasası şimdi yüksek ama 2-3 sene sonra şimdiki C gibi olacak o yüzden boşuna ümitlenmeyelim
  10. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Değerli arkadaşlar,

Şuan piyasada doğru düzgün İG uzmanı arayan firma yok. Tum teklif verdiğimiz firmalar, Temmuzu bekliyor. Kesilen ceza olmadıkca bu cezalar haber olmadıkca ve de cıkarılmıs kanunları denetleyen teftiş sahada olmayınca tum bu forumlar boş. Yeni İG uzmanları da piyasaya girecek ve fiyatlar tıpkı çevre belgesi ve çevre danışmanlıgında oldugu gibi çok düşecek. 1500 TL C sınıfı İG için normal olacak çünkü kanun uygulanmıyor, firmalar çalıştırmak istemiyor, inşaat hariç. Internette klavye basındakı gıbı degıl reel sektorde İG Uzmanlıgı durumu. İG yazıyorum cunku Bakanlıktan denetlemede İSG yi kabul etmedıler İSG Uzmanları bakanlıgın elemanları, bızler İG uzmanıyız Bakanlıgın gozunde.

Saygılar

Serkan Sü
  11. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şimdi beklemek mi önemli yoksa hemen işe girmek mi, yavaş yavaş isg uzmanı açığı olan yerlerde dolacak hiç şansımız olmıyacak gibi
  12. seher balkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İstanbul Bakırköy de c sınıfı belgesi olan İSG uzmanı arıyoruz.
    Düşünenler cvlerini ik@biskon.com.tr ye gönderebilirler.
    Ya da çevrenizde varsa iş arayan haber verin derim.
  13. Özgür Gülen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence önce girmek istediğiniz kurumu araştırın daha önce 1 kaç kere kapanıp farklı isimlerle açılan osgb leri tercih etmeyin derim . birde bazı osgb ler özellikle inşaat hizmeti verenler olası iş kazasında kendilerini ve hizmet verdikleri firmaya zarar vermeyip uzmanı yakmaya çalışıyorlar buna da dikkat edin ve çok uzun süreli bir çalışma düşünmeyin sadece tecrübe edinin
  14. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşaat sektöründe 750 iş günü bordrom var iş arıyorum. cep :05393643465
  15. seher balkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    18 mayıstaki sınav sonuçları ne zaman açıklanır
  16. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    13 hazirandan sonra
  17. elinizde cevre görevlisi sınavı ile ilgili sorular var mı?rica etsem yollayabilir misiniz?
  18. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
  19. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    selamlar.
    inşaat sektöründe izmirde çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz bay bayan arkadaşlar, özelden konuşma başlatın. mail adresi vereceğim CV atarsınız
  20. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mail adresi gönderin görüşelim.