1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve gül sözbir tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan Çaşur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar hem ciddi firmalarda iş bulamamaktan bahsediyorsunuz hem de ilgisizsiniz. İlan koydum 1 tane yorum yapan yok?? sadece 2 tane Cv gönderen oldu. demekki herkes beklemede. ne bekleniyor onuda bilmiyorum ama??
  2. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

benim belgeyi alıp alamayacağım mechul sınırdayım yani sonuçların açıklanmasını bekliyorum, herkez aynı durumda anlaşılan
  3. Orhan Çaşur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Melis hanım sonuç olumlumu?
  4. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Enerji sektörü mü sirketiniz?
  5. Derya Kandur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar bende 18 mayıs sınavını 81 puanla geçtim. Öncelikle Osgb lerde çalışmayı düşünüyorum ancak bu kurumlarda maaşlar hakkında fikir verebilecek olan var mıdır??
  6. ezgitugral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fizikçiyim.İzmir de C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak iş aramaktayım.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  7. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    BURDAN İŞ BULMAK ZOR OLSA GEREK....
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    yasa nedeniyle piyasa durdu
  9. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burdan iş bulan varmı ?
  10. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İŞGÜDER derneği de iş arayanlarla işverenleri buluşturan bir plantorm görevi görüyor, oraya da sık sık iş ilanı geliyor. ulaşmanıza yarar ver
  11. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    " plantorm... ? " Tam Türkçe karşılığı var mı acaba ?
  12. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    O siyah beyaz filmlerin duygusal sahneleri ardına saklanmış dürüst , çalışkan , emeğe saygı duyan fabrikatörler kaldı mı dersiniz ?
  13. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    Merhaba Gül Hn,
    OSGB'lere mevzuat gereği uzmanlar olarak gebe bırakılıyoruz.İş görüşmelerini telefonda yapmak yerine yüzyüze görüşün ofis ortamını görün oradaki gözlemleriniz çalışacağınız firma hakkında birçok detayı barındırır fikir sahibi olursunuz.OSGB'nin sizi görevlendireceği yada uzmanlığını üstleneceğiniz firmalar hakkında bilgi edinin.Fabrika şartlarında bayan arkadaşların zorlandığını gözlemliyorum.Mümkünse geçmiş iş tecrübelerinize yakın iş kolları seçerek tercih yapmanız.Diğer bir husus ise mesleki sorumluluk sigortası.Bunu siz uzmanlarınıza yaptırdınız mı diye sorarak OSGB'nin çalışan uzmanlarına yaklaşımını da ölçme şansına sahipsiniz.Unutmayın iş görüşmelerinde sizlerde firmayı gözlemlerinizle,sorularınızla test ediyorsunuz.
    Kolaylıklar dilerim.
  14. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    platform yazmaya çalışmıştım,
  15. Arkadaşlar az ücretle çalışmayalım tamam da...Kaç kişi çlışmayacak ben sen o..Onlar bunlar şunlar daha fazla..
  16. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Ücret konusu tamamen izafi. İnsanca yaşamanın sınırları elbette kişiye göre değişir. Standartlarınız birdiğeriyle örtüşmeyebilir. Yüzyüze iş görüşmeleri çok önemli. Osgb ler geçmişi uzun şirketler değiller. Ama kurucularını bir ismi bir de soyisimleri var ve malum kişisel geçmişleri. Hiçbirşey yapamıyorsanız o kişilerin isim ve soyisimlerini google da tarayın. Bişeyler bulabilirsiniz. Şuna dikkat edin ; kurucular başka , patronlar başkadır . Ülkemizde bunun örneği çokcadır. Saptamanız da hayli güçtür. Şansınıza güveneceksiniz bu durumda .Yüzyüze iletişim ve kurucu taraması yapmadan işe başlamayın derim. Üzülme olasılığınız her zaman sevinme olasılığınızdan daha fazla olacaktır. Hiç değil , DAHA AZ ÜZÜLÜRSÜNÜZ. Tüm uzman ve aday arkadaşlara mutlu bir gelecek temenni ediyorum.
  17. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tam zamanlı c sınıfı inşaat aylık ücreti ne olur??? yer istanbul
  18. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    normal yerlerde 2000 civarı çalışılabilşiyor, inşaat en tehlikeli yerlerden. sürekli birileri düşebiliyor. tecrübesiz olsam 2500den aşağı çalışmazdım. Şu an 4 yıllık tecrübem var, en aşağı 4500 verilmeden çalışmazdım
  19. Yücel Karaman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbul(avr.) da osgb mize c sınıfı uzman aranmakta. İrtibat Erdal KABA
    Tel: 0544 610 12 32
  20. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mail adresinizi yazarmısınız Erdal bey cv bırakalım.