1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve gül sözbir tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel Karaman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben Yücel. Erdal beyin yanında çalışıyorum. İrtibat ve bilgi için yazdığım numarayı arayabilirsiniz.Numara Erdal beye ait
  2. Mehmet Özbk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76737
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    FORD OTOSAN
    İş sağlığı ve güvenliği bölümünden yeni mezunum 23 kasımdaki sınava gireceğim bursa civarında iş kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. Teşekürler
  3. Yücel Karaman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınavı kazanmış ve sertifika numarası olan uzman arıyoruz
  4. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    uzman ihtiyacınız devam etmekte mi yücel bey
  5. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben konuştum Can bey almişlar eleman :-(
  6. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    sağlık olsun fatih bey ilginiz için teşekkür ederim :)
  7. Yücel Karaman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet kardeşim alındı. şimdilik ihtiyaç yok
  8. turkerates İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbul maltepe'de şantiye için uzman aranmaktadır.ilgilenen arkadaşlar için mail adresi: turkerates@ymail.com
  9. gül sözbir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24236
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayatımda böyle saçma bişey görmedim resmen milleti sömürmekten başka bişey değil.iş imkanı bulamadım bu tarafa yöneldim sınavı gectik fakat ne iş bulabildik nede arayan var onca insandan 2000 lira alıp sınava tabi tutuyosun sonrada eleman almıyosun alsanda tecrübe arıyosun bu ne saçma iştir.verdiğim parayla kaldım yani
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İstanbul düşünürseniz OSGB lerde bir başlangıç yapabilirsiniz. Size bir sıçrama tahtası olur.
  11. mb32 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Malesef durum öyle..Burası Türkiye
  12. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    Size katılmakla beraber işinizde iyiyseniz her zaman bir yerlerde size iş ve ihtiyaç vardır.Tavsiyem ücret konusuna fazla takılmadan 3-5 ay çalışıp tecrübe kazanmanız yönünde olacak.Bende henüz istediğim seviyede kazanamıyorum.Bol şanslar.
  13. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Benim ücret konusuna takılmadan çalışacağım bir iş de çıkmadı şu an'a kadar karşıma ne yazık ki Hakan Bey. Manisa'da yaşıyorum, sanayisi oldukça iyi olmakla birlikte aynı zamanda İzmir'e de çok yakın bir şehir. O açıdan rahattım açıkçası güveniyordum, kolay iş bulabileceğime inanıyordum. Ama ne yazık ki öyle olmadı. 18 Mayıs sınavı ile hak kazandım belgeyi almaya, bekliyoruz bakalım; mecburen sabrediyoruz. Umarım daha iyileri çıkacaktır karşımıza ;)
  14. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Ağustos sınavını kazanan arkadaşları kutluyorum ve en kısa sürede iş bulmarını diliyorum..
  15. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    açıkçası manisada iş bulamamanıza çok şaşırdım, daha sınava girmemiş arkadaşlarım bile manisada iş buldular. tabii OSGB olmasın tam zamanlı fabrika olsun istiyorsanız o biraz zor. tecrübeli olmanız gerekiyor.
  16. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bir dönem o şekilde tam zamanlı fabrika olmasını istemiştim ama açıkçası fikrimi değiştirdim; OSGB'ye döndüm artık.. Dediğiniz gibi; tecrübe istiyor fabrikalar ve şu durumda tecrübe kazanabilmek için de yolum bir OSGB'den geçmeli gibi duruyor.

Belki ben işi arama aşamasında hata yapıyorumdur; olabilir.. Varsa bildiğiniz, uzman arayan yer, bilgilendirirseniz memnun olurum ;)
  17. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kesin değil ama bir arkadaşım bir osgbden ayrılmak üzere, ayrıldığında boşluk oluşacaktır, buraya bilgi veririm
  18. gül sözbir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24236
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir durgunluk var herkes aralık ayını beklıyor galiba yumurta kapıya gelince arayacaklar..:)
  19. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bildiği 10 osgb var kapatma kararı aldi 1 ocağa kadar allah sonumu hayr etsin ne diyelim. yeniden şantiyelere dönecem vallahi
  20. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Geç oldu kusura bakmayın evet şükür olumlu hatta osgb de çalışıyorum şuan, herkes için hayırlısı olur inşallah.