1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş arayan iş güvenliği uzmanları işkur'a bakın

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve bim tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. sema ayar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113949
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c sınıfı isg uzmanıyım izmirde iş arıyorum ilginize..
  2. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    isg@orkun.com buraya mail atarsınız. ingilizce sakın olmasın başta elenirsiniz
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    ingilizce sakın olmasın derken ? ingilizcesi olmayanları mı arıyorlar ;) bu arada firmanın adı da Orkun :cool:
  4. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    :) koşullar şartlar bayağı zor , çalışanlar için kademe kıdem farketmezsizin sorumluluklar ağır koordinasyonda hata olmamalı.bunca sıkıntının ortasında gelen zat " ben ingilizce biliyorum" ingilizceden cv hazırlayıp yönetimin olmayan vaktini alırcasına entrikalara girmesine mana fazlacadır. düz asker olsun bu yeterlidir ama asker.
  5. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    129581
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler .. Tüm meslektaşlara faydalı olması dileğimle :)
  6. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar c sınıfı uzmaniyim ıstanbul avrupa yakasında yaşıyorum iş arıyorum...
  7. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Antalyada iş arayan İSG UZMANLARI benimle iletişime geçebilir mi?
  8. Eyüpcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113233
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  9. Eyüpcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113233
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    belki bi hayırsever bakarda bi dener en azından diye düşündüm. İş kur da hiçbir ilan yaş, okul yada ilçe gibi durumlardan başvuru bile kabul etmedi.
    Bu bölümü okuduk, yaşımız tecrübemiz yok diye işsiz kaldık çok teşekkürler..
  10. Tuğba Çivioğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Niğde 'de C sınıfı iş güvenliği uzmanı aranıyor. Bilgilerinize
  11. Batuhanasci İSGforum Üyesi

Ankarada OSGB'de görev alacak bay C sınıfı isg uzmanı aranıyor. ilgilenen arkadaşlar batuhanasci@yandex.com mail adersinden bana ulaşabilir.
  12. şevket ediz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48557
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Fethiye caddesine çıksınlar ;)
  13. serkan bilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  14. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Afyon'da A,B,C iş güvenliği uzmanı, partime -fulltime çalışmak isteyen varsa görüşelim. Aktif OSGB , taner@afyonaktif.com
  15. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Ada Nur Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bünyesinde çalıştırılacak İstanbul Avrupa yakasın (tercihen Gaziosmanpaşa) ikamet eden C sınıfı isg uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İlgili arkadaşların CV lerini adanurosgb@gmail.com e-mail adresine atmaları rica olunur. Ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar 0212-545-01-95 iletişim numarasından bize ulaşabilirler
  16. ferideee İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bursa'da ikamet eden B sınıfı isg uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İlgili arkadaşların CV lerini feride.can@may.com.tr e-mail adresine mail atmaları rica olunur.
  17. berat onur atalar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102326
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    B U ÖZELLLİKLE BAYAN UZMAN ARAYAN FİRMALARI DA HİÇ ANLAMAM, AMACINIZ NEDİR ABİCİM, AMAÇ UZMAN SA BAYAN DA ERKEKTE GAYET İYİ YAPIYOR BU İŞİ HA UZMANLIĞININ YANINDA GÖRSELLİĞİYLE PAZARLAMA KISMINDA BAYAN UZMAN ÇALIŞTIRMAK MI? AMACINIZ NE????
  18. haluk opsar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93032
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    daha ucuza çalıştıkları için olabilir diye düşünüyorum
  19. Buket.sarıkya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Peki ya Hatay'da olanlar nasıl iş bulacak acaba :(
  20. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tamamen görevlendirilecekleri firmayla alakalı olduğunu düşünüyorum İnşaata kadın uzman göndermek için özellikle çaba gösteren osgb görmedim. Kurumsal firmalarda bayan uzman her zaman bir sıfır önde başlar. Tamamen kadınların daha kibar olumlu ve titiz olmalarından kaynaklı Neden olarak başka şeyler düşünmek gerizekalılık olur