1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş cinayetleri sinema filmi; 'babamın kanatları' iş cinayetlerini ele alacak

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  [​IMG]

  Genç yönetmen Kıvanç Sezer'in kasımda çekmeye başlayacağı ilk uzun metraj filmi 'Babamın Kanatları' iş cinayetlerini ele alacak.
  Radikal - Menderes Samancılar'ın canlandıracağı bir inşaat işçisinin hayatına odaklanan filme yapım desteği için bir kampanya başlatıldı.
  İçinde yaşadığımız evleri, çalıştığımız ofisleri, plazaları, zaman geçirdiğimiz alışveriş merkezlerini inşa eden ve bu inşaatlara 'hayatlarını koyan', her gün yeni bir ' iş kazası' haberine konu olan işçilerin öyküsü sinemaya konuk oluyor...

  Çekimlerine kasım ayında başlanacak, genç yönetmen Kıvanç Sezer'in ilk uzun metraj sinema filmi olacak 'Babamın Kanatları' Türkiye 'de sürekli gündemde olan 'işçi ölümleri'ni ele alacak. Başrolünde Vanlı bir inşaat işçisi olarak Menderes Samancılar'ı izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Nar Film üstleniyor. Filmde Menderes Samancılar'a Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel eşlik edecek.

  Yönetmen ve yapım ekibinin üç yıldır hazırlık çalışmalarını sürdürdüğü filme maddi destek sağlamak için fon toplama sitesi Indiegogo'da bir kampanya başlatıldı. Yönetmen Kıvanç Sezer, kampanya sayesinde mümkün olduğunca çok insana ulaşmayı hedeflediklerini ve kampanya sürecinde işçi ölümlerine dair farkındalığı arttırmayı hedeflediklerini söylüyor.

  Kaynak Radikal Gazetesi 06.10.2015

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   152,2 KB
   Görüntüleme:
   20.805