1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş durumu

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Ebru Işıker tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. bu belgeyi aldığımız zaman nereye gidip,nasıl iş arayacağız yol gösteren olursa sevinirim:)
  2. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Ebru Hanım,

Diğer mesleklerde iş arama yöntemlerini takip etmekle birlikte grupları aktif olarak takip ederek, sayıları gittikçe artan OSGB lerlee iletişime geçerek, etkili ve yeterli çevreniz var ise iş yerleri bularak bireysel yapabilirsiniz. İlave yapabileceğiniz eğitim, risk analizleri, acil eylem planları, patlamadan korunma doküman konusunda tekli ve paket halinde hizmet vererek iş yapabilirsiniz. Bulunduğunuz apartman ve gittiğiniz kuaförlerden başlayabilirsiniz. :)
  3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş güvenliği uzmanlığının nasıl bir iş olduğunu tam olarak anladığınızda nerelere gideceğinizi de çözersiniz aslında... :)
  4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sizin branşınız nedir Ebru Hanım ? Ayrıca İSG Uzmanlığı eğitimi aldınız mı ?
  5. evet,çok haklısınız bu işi yapmaya basladıgımda anlayacağım,ben fizik mezunuyum,eğitim aldım;ancak henuz sınava girmedm,mayıs ta dilerim kazanacağım;ilginiz için tesekkür ederim.
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    aslında siz aramıyorsunuz iş sizi buluyor mesela ben İSGFORUM.NET adresine üye olduktan sonra her hafta bir iş teklifi geliyor Türkiye'nin dört bir yanından
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2013 ---

bu sitede iletişim bilgileriniz olursa daha kolay iş sizi bulur :)
  7. bu harika bir haber:)
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    iletişim bilgileri önemli ama
  9. Açıkçası su sınavı atlatmadan cv bilgilerimi yazmayacağım.
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    inşallah geçersiniz karar sizin
  11. geçeceğim elbette,ama su an zaman da onemli tabii,iş görüşmelerine ayıracak zaman da yok ama bu konuda tecrübesiz oldugum bir gercek;herkese basarılar ve tesekkür ederim
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    işinize sahip çıkarsanız ve her anlamıyla düzgün yaparsanız her zaman başarılı olursunuz
  13. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Ben çalıştığım yerden istifa edeceğim önümüzdeki hafta , iş tekliflerine açığım ;)
    Ama lütfen bu konuda ciddi olanlar arasın.

Endüstri mühendisi ( İngilizce )
    C sınıfı iş güvenliği uzmanı
    Adanaİstanbul-Kocaeli lokasyonu uygundur.
    equation_sb@hotmail.com
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Nisan 2013 ---
    Yasalara hakim olmaya çalışın okuyun hergün, böyle roman okur gibi, Ağır ve tehlikeli işlere çok yanaşmayın. İşçiye emniyet kemeri bağlatmanız gerekecek misalen nbunu yapmak için emniyet kemeri bağlamayı önce kendiniz öğrenin.
  14. evet,aynı lokasyonu ben de düşünüyorum,yol göstericiliğiniz için tesekkürler:)
  15. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    eğitim, risk analizleri, acil eylem planları vb. hizmetler vermek için başka bir işyerinde çalışmamak mı gerekiyor? Yani ben bir iş yerinde zaten uzmanım aynı zamanda risk analizi gereken yerlere sadece bu hizmeti sağlayabilirmiyim acaba?
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sıkıntılı..uzmanın olduğun firmada işlerine bak derim..
  17. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    neden ? sonuçta bu işyerlerinin risk analizine ihtiyacı var personellerinin eğitme ihtiyacı var ve türkiyede bütün işyerlerine yetecek uzman yok biliyosunuz
  18. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Tabi ki başka yerde çalışmamak gibi bir gereklilik yok, vakit ayırabildiğiniz sürece yapabilirsiniz bende bir kaç iş aldım böyle...