1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş görüşmelerinden inciler :d

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Nurdan Dahi tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Sen bu kuruma ne katabilirsin?
    - Bir katalizör gibi çalışarak sistem sinerjisinin arttırılmasında operasyonların ölçülebilir hale getirilmesi ve geri besleme faaliyetlerinde elde edilen bulguların değerlendirilmesi süreçlerinde istatistiklerin kategorize edilmesi, ayrıca beyin fırtınası çalışmalarında ortaya çıkan fikirlerin doğrusal programlama analizlerinin yapılması vasıtasıyla verimliliğinin yükseltilmesi...​
    ... ... ...​
    - ha?​
    •İş verecek : " Peki size neden güvenelim bu işi yapabileceğinize dair?​
    iş alacak: " !?! Siz şu konumda kimseye güvenemezsiniz, deneyip-göreceksiniz" (alındı bunu diyen kişi)​
    •Soru : Şu andaki işinizden neden ayrılmak istiyorsunuz?​
    Cevap : Çalıştığım yerde gelebileceğim en üst noktaya geldim. Artık kendimi tekrarlamaya başladığımı ve şirkete de katkımın azaldığını düşündüğüm için ayrılmak istiyorum. (daha çok para istiyom ben daha çok daha)​

Pek rahat bir insana benziyorsunuz.. Bizi ciddiye almadığınızı veya bu konuda çok uzman olduğunuzu düşünebilir miyiz sizce?
    -Hepinizi çıplak düşündüğümden böyleyim yoksa çalışıp yapıcam bi şekilde, bakıcaz :p

İşveren : Kendinizi bir iki kısa cümleyle tanımlar mısınız ?
    Aday : Tanımlayamam , böyle bi soruya hazırlık yapmadım.

Neden bizim işyerimizde çalışmak istiyorsunuz?
    - Evime yakın olduğu için.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım,Paylaşımlarınızı Takip ediyorum bir geliyosunuz dolu geliyosunuz yine içimizi ısıtıyorsunuz paylaşım ve birikimlerinizle..benim Forklift uzmanım...