1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş görüşmesi için yardım lütfeenn :)

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Nahide Narin tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eeee nezaman görüşceksiniz merakla bekliyoruz :D
  2. Nahide Narin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    :) Salı :)
  3. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bütün forum nerdeyse işi almanız için dua edecek.inşallah hakkınızda hayırlısı olur Nahide hanım:)
  4. Nahide Narin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet yaa çok teşekkür ederim hepinize :) Arkamda çok büyük bir manevi güç var bu işi kesin almalıyım :) alamazsam ayrılcam forumdan :p :D
  5. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aaaaa olurmu öyle şey başka yer mi yok sanki :)
  6. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    Nahide Hn kararlılğınız ve inancınız için sizi tebrik ederim ancak atladıkları bir konu var hastane yönetiminin sanırım.
    Hastane hizmetleri bildiğim kadarıyla çok tehlikeli sınıfta yeralıyor.C Sınıfı bir uzman yeterli olmayacaktır.Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
  7. Nahide Narin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet o durumu daha öncede konuştuk konu içerisinde. Görüşmeye gittiğimde kesin olarak bilgi edineceğim bu konuda.
  8. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo
    Görüşmede heyecan yapmazsanız size bakışları kesinlikle değişecektir. Görüşmeyi onların yönetmesine izin vermeyin, sorabilecekleri şeyleri onlar sormadan cevaplayın. Biraz da iş güvenliği mevzuatına hakim olduğunuzu belli edin mutlaka, tecrübesiz ama bilgili olduğunuzu düşünsünler. Üst yönetimden "kesinlikle tecrübeli olacak" talimatı geldiyse işiniz zor fakat denemekten zarar gelmez. Şimdiden kolay gelsin :)
  9. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44214
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
    Hastanelerle ilgili genel tehlike ve riskleri araştırın bence iş görüşmesi öncesinde.Radyasyon,Kimyasallar,Biyolojik Risk etmenleri vs...
    Başarılar.
  10. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani zaten ya farkında degiller olayın A yada B aramaları gerektiginin ki heralde biliyolardır diye düşünüyorum, ya da birisi zaten var sizi de 2. olarak alıyolar. öyle bi durumda tecrübenizi cok önemsiceklerini sanmıyorum bildigini yapabilceginizi gösterirseniz cok katı davranmazlar bence.
  11. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c'yi tam zamanlı a'yı bildirimli ayarlarlar :D
  12. Cansu Söztanacı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    #DirenNahideNarin :)
  13. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nahide hanım gerçekten biyerlerden başlamak gerek ben de belgem gelene kadar bu konuda tecrubelı bır arkdla işyerlerıne gdıp gelıyrouz bazı tıyolar verıyor sagolsun belge geldıgınde hemen başlamak gerek artık
  14. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Konudaki gereksiz sataşmalar silinmiştir. Lütfen kimse kimseye gereksiz sataşmasın. İyi forumlar...
  15. seçmüh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Güven verici şekilde, işe alımcının gözlerinin içine bakarak el sıkışmalısınız
  16. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne iyi arkadaşmış o öyle benim de arkadaşım olurmuymuş :p
  17. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bir insanın mesleğine karşı heyecanı tüm başarıyı beraberinde getirir. Heyecanınızı dile getirin, eminim başaracaksınız. Her konu kendince spesifiktir. Hastanede deneyimli 2 yıllık uzmanı bulmaları zor gibi geliyor :)
  18. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İnsan olmanın en güzel yanı DESTEK OLMAK bu konuda bunu görüyoruz.

Bu konu 37 defa cevaplanmış 680 küsür defa görüntülenmiş. Bu da beni memnun etti.

-----------------------------------------------------------------------------

Şahsımın tavsiyesi ;

Allah CC den olmasını iste ve sebeplere sarıl

Bir işe başlarken şu duayı okuduğumda hayırlı neticeler alıyorum

Elhamdülillahi Rabbilalemin esselatü vesselamü alâ seyyidina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ecmain

------------------------------------------------------------------------------

Karşındaki kişilere sistemli çalışacağını göster.

Bir işi nasıl çözersin diye soru gelebilir.

Önce TEŞHİS ederim.

Sonra teşhise göre TEDAVİ ederim.

---------------------------------------------------------------------------------

TEŞHİS ederken istişareye önem veririm.

Her konunun uzmanlarından görüş alırım.

Mevzuatın gereklerini yerine getirmeye çalışırım.

Kurumun kimliğine zarar gelmemesi için SORUNLARI önceden TEŞHİS EDEREK etkili çözümlerle sorunu çözerim.

Kurumsal kimliğin daha da güçlenmesi için KALİTE VE YÖNETİM SİSTEMLERİ YOKSA alınması için gayret ederim.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Tecrübeli bir kişi arıyorsunuz ,
    Biz 220 saat eğitimde nasıl tecrübe sahibi olacağımızı öğrendik stajda da bu konu üzerinde çalışma yaptık.
    Beni işe aldığınızda 6 ay içinde Hastenemiz için gerekli tüm yapılması gereken çalışmalar gerçekleşmiş olacaktır.
    isterseniz 1 aylık deneme sürecinde benim nasıl azimli çalıştığıma şahit olabilirsiniz.
  19. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Göstermelik bir kaç tane risk analizi bul. Zaten bu işi bilen çok kişi yok. Onlara yaptıklarım bunlar de. Konuşmalarına fırsat verme. İşe ihtiyacın olduğunu sakın gösterme. Her yerden teklif alıyormuşsun gibi davran. Sallayabildiğin kadar salla. Özgeçmişini götürüp çaylak üniversite mezunları gibi davranma. Ben iş görüşmesine gittiğim zaman çoğunlukla özgeçmişimi götürmedim. Bunun yerine yaptığın işleri götür. Risk analizlerini al götür. Hani şu uydurma risk analizlerinden bahsediyorum. Unutma ki tecrübesiz olan sen değilsin, onlar tecrübesiz.:)
  20. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    İŞYERİ E BİLDİRGE YETKİLİSİ SİZİ SİSTEMDEN SORGULADIĞINDA SİSTEMİN SİZİN ORADA ÇALIŞMANIZA İZİN VERMESİ GEREK 1. ADIM BU.. GERİSİ HİKAYE.