1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş görüşmesi için yardım lütfeenn :)

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Nahide Narin tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben anlamadım :/
  2. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    İŞVERENİN SİZİ İŞGÜVENLİĞİ UZMANI OLARAK İSG KATİPTEN TANIMLAMASI LAZIM ... SONRA SİZİN KENDİ E DEVLET ŞİFRENİZLE KENDİ SAYFANIZDAN ONU KABUL ETMENİZ LAZIM.. BÖYLECE SÖZLEŞME YAPMIŞ OLUYORSUNUZ.. SİZ ŞU AN ÇALIŞMIYORSUNUZ SANIRIM HİÇBİRYERDE...
  3. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet çalışmıyorum belgemi bekliyorum oyuzden haberim yoktu böyle bişeyden isgkatip e uzman olduktan sonra herkes kendisi de kayıt yaptırabiliyo sanıyodum anladım şimdi teşekkürler :)
  4. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    İSG KATİP HAVUZ SİSTEMİNE KENDİNİZİ KAYIT YAPTIRIRSANIZ İŞVEREN SİZİ ORDAN DA BULABİLİR ... KOLAYLIKLAR HEMŞERİM...
  5. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo

Belge numarası çıkana kadar sözleşme yapılmadan da çalışıyor bazı arkadaşlar. Zaten bahsi geçen yer sanırım A veya B sınıfı uzman bulundurmak zorunda, C sınıfı uzmanı da yardımcı işler için istiyorlar. Dolayısı ile bu konuda çok katı olmayacaklardır, yeter ki şartlarda anlaşılabilsin.
  6. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belge numarası mayıs sınavına girenlerin cıktı zaten ama belge gelmeden sözleşme yapmıyo bazı yerler o konuda fark ne onu anlamış degilim. birileri diyo risk analizi yapabilirsin belge numarasıyla birileri diyo belge lazım. uzman hizmeti içinmi o belgelerin elimizde olması lazım yada biyerle uzman olarak sözleşme yapmamız içinmi?
    bide sevgili hemşerim isgkatip kayıt yapmamız için de belgenin gelmesimi gerekiyo? benim baktıgım belge numaramla denedigimde kayıt bulunamadı dedi cünkü?
  7. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
  8. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    BAKTIMDA ADANADA 200 CİVARINDA İSG UZMANI VAR.. BURADA İŞVERENE UZMANIN ASIL MESLEĞİ/MÜENDİSLİK ALANI YOL GÖSTERECEK ÖR: BALIK ÜRETME ÇİFTLİĞİ VARSA METAL ÖĞRETMENİNİ TERCİH ETMEYECEK SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİNİ VEYA ÇEVRE MÜHENDİSİNİ TERCİH EDECEK.. İŞİN BİR PÜF NOKTASI DA BURASI BENCE.. BEN DE İSG UZMANI OLSAM BU ŞEKİLDE YAKLAŞIRIM. UMARIM ANLATABİLDİM:)
  9. ceren sevimay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hazır burada konusu açılmışken 18 mayıs sınavını kazanmış olan arkadaşlardan iş görüşmelerine gidenler tecrbelerini paylaşabilirler mi acaba?
  10. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo
    http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx

sözleşmeler buradan yapılmıyor mu ? burda yer almak için başvuruya gerek yok, mayıs sınavına girenlerin belge numaraları belli oldu. Kurumlar tc kimlik numarası ile burdan arama yapıp sözleşme yapıyorlar, siz de e-devlet şifreniz ile girip onaylıyorsunuz.

sözleşme için havuzda olmaya gerek yok.
  11. dr dr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    EVET SÖZLEŞME YAKMAK İÇİN HAVUZDA OLMAYA GEREK YOK... ÇSGB SİSTEME KAYDETMİŞ Mİ ETMEMİŞ Mİ SAĞLAMASINI YAPMAK İÇİN HAVUZA ÜYE OLMAYI DENEYİN DEMEK İSTEDİM ...
  12. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim belgem numaram gözüküyo baktıgımda edevlete ogün bi osgbden arkadaşımda bakmıştı gözüküyo sistemde demişti zaten ama bu havuza kayıt olmaya calışırken kayıt bulunamadı diyo. sanırım beklememiz lazım. teşekkürler :)
  13. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar sınavı geçtikten sonra bilgileriniz isg katipten ne kadar sürede yayınlanıyor,bu e-bildirge için ?
  14. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo
    bu büyük görüşme bugündü, sonucu ne oldu acaba ? :)
  15. Nahide Narin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bugün rahatsızlığım nedeniyle görüşmeyi ertelemek zorunda kaldım malesef. Önümüzdeki günlerde görüşebilmeyi umuyorum.
  16. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Ne rahatsızlığı, bak bu olmadı işte :) Geçmiş olsun
  17. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo

Çok geçmiş olsun, sizle görüşmeden eleman almayacaklardır ben inanıyorum :)
  18. Ceren Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçmiş olsun şanssızlık olmuş ama herşeyde vardır bi hayır diyelim :)
  19. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçmiş olsun ya tum forum özgün.Kaç gündür merak içindeydi herkes acaba ne olacak. Az sonra Şimdi gibi bir heyecen vardı herkeste :)
  20. Nahide Narin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok teşekkür ederim herkese :) sizinde benimde heyecanımız yarı da kaldı malesef, bu haftaiçi mutlaka görüşmeye gidicem ama ne kadar şansım olacak bakalım :S