1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği eğitimi öncesi ve sonrası

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  evet...
 2. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İŞVERENLE ARANIZDA BELİRLİ YA DA KISMİ SÜRELİ İŞ SÖZLEŞMESİDE YAPIP (BAKANLIK ONAYLI OLMAYAN) ISG TEMEL EĞİİTİM VERİLEBİLİYOR DİYE ÖĞRENDİM...BİLMEM DOGRU MUDUR?
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Ben verilen eğitim sonrasında küçük bir sınav yapma taraftarı değilim. Onun yerine anket tarzında bir sayfa versek ve orada eğitimde en çok aklınızda kalan bölümler hangileri oldu vb. desek?
  Yetişkin Eğitimi dersi esnasında belli bir yaştan sonra bireylerin test, sınav vb. kelimeleri duyduklarında olumsuz yargıya kapıldıklarını hatırlıyorum sanki. Bunu biraz daha anketvari olarak kendi lehimize çevirsek?
  Hem bu tarz bir soru ile eğitimin en çok hangi noktalarının kalıcı olduğunu öğrenir, diğer bölümler için de aynı taktikleri uygulayarak bireylerin aklında daha fazla şeyin kalmasını sağlayabliriz. Olabilir bu şekilde de sanırım?
 4. alp.can İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  27161
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler, ilk eğitimimi bu gün verdim ve burada paylaşılan dokümanlardan epeyce yararlandım. Hakkınızı helal edin.

  Kazasız günler dilerim.