1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği eğitimi aldım

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Serdar Can tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İş Güvenliği Eğitimi aldım. Aralıkta sınava gireceğim malum iki ay var bu süreç zarfı içinde çalışmak/tecrübe edinmek istiyorum yardımcı olur musunuz?İstanbul/Bursa illeri olabilir.
  2. İhsan Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115369
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  3. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu nasıl forum sitesi insanlar bi yönlendirici mesaj atar
  4. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Soru o kadar absurd kı. egıtım aldıysan egıtım notlarına çalış. gecmıs sorulara calıs. yanı bunun ıcın forumdan medet umuyorsan zaten yapma bu ısı. çalışmak derken osgb yada fırma dıyorsan sahadakı calısmayla sınavın pek bır alaksı yok
  5. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iş sahasında çalışmaktan söz ettim belgeyi almadan tecrübe edinmekten :)
  6. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    gerek yok. belgeyı almadan tecrubeye. ha stajyer ayagına telefon ac osgb nın bırıne oo belese aday dıye alırlar hemen fırma bıle verirler. haftasonu en unlu osgb lerden bırının patronu cv vr ıs basvuru formu onunde ve ıncelerken okulumu soyledım ve akabınde sunu sordu "iş güvenliğini biliyorsun ama di mi"
  7. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşım,
    eğer ilanınla ilgilenen olsaydı, sana yazardı. burası bilgi paylşaşımı için sana nerden iş / staj bulabiliriz biz? kariyer.net değil burası
  8. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sülayman sü bey;
    gerek yok dimi
  9. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.