1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği eğitimi sonrası sertifika verilmesi zorunlu mu?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve oznur korkmaz tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. oznur korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba,
  çalışanlara verilen iş güvenliği eğitimi sonrası sertifika verilmesi zorunlumu ve eğitim sonrası sınav yaptıktan sonramı sertifika vermeliyim?
 2. Turgut Gökyıldız Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  kendi iş yerinizde verdiğiniz tüm eğitimleri kayıt altına almanız ve eğitim sonrası eğitimin etkinliği yönünden değerlendirme sınavı yapmanız gerekir bunun haricinde şayet kendi çalıştığınız iş yeri ise sertifika vermenize gerek yok ama danışmanlık olarak eğitim verdiyseniz eğitim sertifikası demiyelim de eğitim katılım belgesi yada eğitim başarı belgesi verebilirsiniz