1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği eğitimi

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve seval akkartal tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. seval akkartal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    85819
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışanlara iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi tarafından eğitim verilecek ama çalışanların katılımını sağlayamıyorum. İşveren bu durumda çalışana bir yaptırım uygulayabilir mi? Kanun da karşılığı var mı?
  2. HGamze Özçelilk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50643
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çalışanların katılımını sağlamak işverenin yükümlülükleri arasında yer alıyor. Kendisinden yardım isteyin bence.
  3. Gökhan Öncü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ege üniversitesi
    6331 sayılı Kanunun eğitim konu başlığı ve çalışanların eğitimi hakkında ki yönetmelikleri okuyun lütfen ve eğitimlere katılımı sağlamak işveren in görevi. Siz gerekli toplanma olusmuyorsa tutanakla durumu tespit edin.
  4. Şule Demirok İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23536
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    BGN
    Arkadaşlar merhaba;
    Çalışanlara toplu olarak iş güvenliği eğitimi aldıracağım.
    Bunun için önereceğiniz bir kurum var mı acaba?
  5. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İl neresi Şule hn