1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği kurulu çağrı haber formu

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kurul öncesi çağrı haber formu ekte indirebilirsiniz.kurul toplanma öncesi imzaların alınması ve toplaıntı yeterlilik sayısını görmeniz ve raporlamanız açısından önemli bir prosüdürdür..herkese sağlıklı güvenli çalışmalar dilerim.

  Ekli Dosyalar:

 2. efecan İSGforum Üyesi

 3. Mehmet Ali Tekincanlı İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  70433
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  KOLAY GELSİN...

  EKTEKİ BELGEDE ALTTA PROJE MÜDÜRÜ YAZIYOR BUNU AÇABİLİR MİSİNİZ? KİMDİR? HANGİ POZİSYONDA BULUNUR ?

  TEŞEKKÜRLER
 4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Proje Müdürünü google'da aratınca bunlar çıkıyor
  PROJE MÜDÜRÜ

  Bağlı Olduğu Birim: Uzman Gurup Direktörleri

  Bağlı Bulunan Birimler : Proje müdürüne bağlı tüm Şantiye personeli

  Görev Yetki ve Sorumluluklar :

  1.Üst yönetim tarafından belirlenen proje yönetim politikaları ve buna bağlı oluşturulan sistemlerin, projeye bağlı şantiye veya şantiyeler tarafından anlaşılmalarını ve faaliyetlerin bu çerçevesinde yürütülmesinin sağlanması.

  2.Kendisine bağlı olan Proje veya Projelerin Master plan, bütçe ve iş programlarının hazırlanması gerektikçe revize edilmesi, bunların gerçekleşmelerinin takibi ve projenin bağlı olduğu gurup direktörüne raporlanması. Hazırlanan raporlara bağlı olarak iş gücü, finansman ihtiyacı ve proje sonu projeksiyon tahminleriyle projelerin yapımı sırasında olası aksaklıklarını tespit ederek gerekli önlemlerin önceden alınmasını sağlamak.

  3.Mobilizasyon öncesinde veya mobilizasyon süresince “Proje Yönetim Planı”nın hazırlanması ve projenin bu plan dahilinde yürütülmesi.

  4.Proje Organizasyonunun oluşturulması, malzeme, makina/ekipman techizat ve personel programlarının hazırlanarak bunların temini ve proje boyunca en verimli biçimde kullanımının sağlanması

  5.Projede kullanılacak taşeronların seçilmesi, onaylanması, taşaron sözleşmelerinin hazırlanarak imzalanması, taşeronun yönetim ve idaresi, taşeron performanslarının takibinin ilgili prosedürlere uygun olarak yürütülmesi.

  6.Malzeme tedarikçilerinin seçilmesi, onaylanması, yetki sınırları içerisinde tekliflerin değerlendirilerek uygun tedarikçilerin belirlenmesi, malzeme temin sözleşmelerinin hazırlanması, tedarikçilerin performanslarının takibi

  7.Proje faaliyetlerinin düzenli ve hızlı biçimde yürütülmesini sağlamak için Proje ile Merkez birimler arasındaki iletişim ve koordinasyonun etkin biçimde kurulması.

  8.Proje ile merkez arasında tanımlanan Proje bilgi akışının ( muhasebe ve bordro bilgileri, iş ilerleme raporları vb. )sağlanması

  9.Proje nakit akışının planlanarak ihtiyacın veya fazlanın tespit edilerek merkez’e bildirilmesi

  10.Şantiye’de gerçekleştirilen hizmet ve imalatlara ilişkin hakediş ve kesin hesapların zamanında ve sözleşmeye ve şirket çıkarlarına uygun ve doğru olarak şirket çıkarlarına uygun olarak hazırlanmasının sağlanması, kontrolu, İşveren’e onaylatılması.


  11.Ambar, muhasebe, personel, kamp, üretim tesisleri, makina parkı, atölye ve yardımcı tesisler gibi tüm şantiye hizmet ve destek birimlerinin işin akışına uygun ve birbirleriyle ve merkez birimlerle uyumlu biçimde çalışmalarının sağlanması

  12.İş güvenliğinin ilgili yönetmelik ve prosedürlere uygun olarak sağlanması için her türlü önlemin alınması, faaliyetlerin denetlenmesi

  13.İşveren ve İşveren temsilcileriyle, ortaklarla iyi ilişkilerin kurulmasını ve sürdürülmesini sağlamak.

  14.Şantiye çalışanları, sendika temsilcileri, resmi kuruluşlarla ve genel olarak çevre halkıyla iyi ilişkiler geliştirerek şirketin en iyi biçimde temsil edilmesi.

  15.Geçici kabul, kesin kabul gibi Proje teslimine yönelik tüm çalışmalarının İşveren/İşveren temsilcisi ve Merkez birimlerle yürütülmesi, koordinasyonu ve sonuçlandırılması.

  16.Tüm Şantiye faaliyetlerinin ISO 9001 standartlarına ve bu standartlara göre oluşturulan prosedür ve diğer dökümanlara uygun olarak gerçekleştirilmesinin sağlanması

  17.Mukavele tatbikatı çalışmalarının İşveren/İşveren temsilcisine karşı yürütülmesi ve koordinasyonu. Yurtiçi ve yurtdışı teknik müşavir, hukukçularla işbirliği içinde anlaşmazlıkların ve claimlerin çözümünde etkin rol almak.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Ekim 2015 ---
  En temel haliyle Şantiye diye adlandırdığımız iş yerlerin de en yetkili kişi. Dolayısıyla işveren vekili olan kişi ;)
 5. Mehmet Ali Tekincanlı İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  70433
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  çok teşekkür ederim ilginize. sağolun :)
 6. M.ismet abdioğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkürler paylaşımlarınız için...