1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği malzemeleri online satış

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Ömer SAYAR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Ömer SAYAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  90845
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  isgmoda iş güvenliği
  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda hizmet veren firmamız uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

  İş Güvenliği malzemeleri konusunda dünyanın en güçlü markaları kaliteli servisiyle sizlere sunmaktadır. Sektörde markalaşmış kaliteli ürünleri bulmanızı sağlamaktayız.

  İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna gösterilen hassasiyetin, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçilmesindeki etkisinin yanı sıra iş kalitesinin ve verimliliğinin artmasında da önemi oldukça büyüktür.

  Bu konudaki tüm yenilikleri takip edip sizlerle paylaşmak ve verdiğimiz eğitimlerle mümkün olduğunca bu bilincin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir.

  İş güvenliği biz, firmanız ve çalışanlarınız için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz bu konuda, doğru ve ilkeli firma olarak sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağız.

  Yeni üyelere tüm sepette geçerli %5 indirim devam ediyor.

  Sağlıklı işler

  isgmoda | iş güvenliği

  www.isgmoda.com

  [​IMG]
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  Verdiğiniz eğitim konuları nelerdir
 3. Ömer SAYAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  90845
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  isgmoda iş güvenliği
  Satışını gerçekleştirdiğimiz ve dünya çapında 65.000 kalem ürünü bulunan 3M firması ile, firmalara ücretsiz saha analizi raporu, kkd kullanım eğitimi, 36 Yıldır sektörde lider Kaya Safety firması ile, yüksekte çalışma eğitimi, işe uygun kişisel koruyucu donanım seçimi gibi diğer markalarımız ile bu çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

  Kocaeli bölgesinde ayrıca,

  Risk analizi, iş yeri hekimiği, iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerinin yanı sıra, il sağlık md. onaylı sertifikalı ilkyardım eğitimi, sertifikalı yangın eğitimi ve patlamadan korunma dokumanı hazırlanması ile ilgili hizmetlerimiz mevcuttur.

  Sağlıklı işler,
 4. drgndry İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  60389
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba;

  firmamıza göz duşu almak istiyorum ama sabit olanlardan,onların her türlü çeşidi var,ayaklı değilde lavabo tarzında olanlardan varmıdır,var ise fiyat ne kadardır
 5. Ömer SAYAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  90845
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  isgmoda iş güvenliği

  Merhaba Drgndry,

  Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz göz duşu modeli "duvara monte göz duşu" olarak imal edilmektedir. İmal edilen malzeme 304 kalite paslanmaz, sıcak daldırma galvanizli saç yada elektro statik boyalı olarak yerli imalat ve 2 yıl garantili olarak üretilmektedir.

  Ürün seçiminde kullanılacak olan alanda "kimyasallar, asitler, aşırı tozlu ortam vb.." faktörler var ise , uzun ömürlü olması için "paslanmaz" malzemeden imal edilen ürünü , hijyenik, temiz, ayda 1 kez kullanılacak bir ortam şartlar var ise galvaniz yada boyalı olan ürünü tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

  Ürünün montajı , montaj kataloğu yardımıyla 30 dakikada yapılmakla birlikte, şehir şebeke hattından su girişini almak ve tahliye için pis su gideri bağlantıları uygun bir alana montajının yapılması uygundur.

  Bilgilerinize,

  Sağlıklı işler,

  Özgür SÖZER
  info@isgmoda.com
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.