1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

iş güvenliği nasıl hazırlanmalı

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve civilenginar tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. civilenginar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İŞ GÜVENLİĞİ uzmanlık kursuna kaydoldum..15 gün*6 uzaktan eğitimle calısmam ve sonrasında yüzyüze eğtimle calısmam gerekiyor. Sınava giren arkadaslar nasıl basarılı oldunuz.Nasıl bir calısma planı yapmalıyım.Mayıs ayında sınav yapılacak gerci ama ilk sınavda kazanmak istiyorum.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1-yüz yüze eğitimleri ii dinle ve sindir
    2-resmi geçmiş tüm soruları çöz ve didik et
    3-Yönetmelik,tüzük,kanun yutma yut..
    4-bol bol soru çöz eline ne geçerse çöz..
    5-isgforum eğitim notları ve soru banklarını çöz..
    6-yeni çıkacak yönetmelikleri ve isg kanun'unu yutma yut..

şimdi bu soruya kimse cevap vermemiş,sanki bizim sitede hiç uzmanlık sınavına kimse girmemiş dicem haaa..:confused:
  3. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba, bende hazırlanıyorum ve nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. İlk sınavda geçmek istiyorum ayrıca bir iştede çalışıyorum ben. zorlanır mıyım? nasl bir yol izlemem gerek.
  4. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çözmediğin test kalmasın her şeyi gör ezberlemesen de göz aşinalığın olsun sayılara kelimelere vs.. anlamını bilmediğin bir kelime bile kalmasın çünkü nerden ne soracakları belli olmuyor
  5. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çıkmış sorulara benze çıkmaz mı hiç ya:)))
  6. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çıkar patron benzeri geç birebir de çıkar üzerinden 300-500 kere geç görüp görebileceğin soruların sınav anında aklına gelir hepsi sınavdan çıkıncada hepsini unutursun :D
  7. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim:))
  8. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınavda soruları çok dikkatli oku. Yoruma dayalı bir sınav karşına çıkabilir. Sorularda çok ince püf noktaları var dikkat et, ben bildiğim bir kaç soruyu bu şekilde yanlış yaptım. Allah yardımcın olsun...
  9. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim. hem iş hem isg sınavına hazılanmak zor. İşte çalışmak çok güzl ama özel sektör olunca vakit ayırma ayrı bir sıkıntı oluyor. umarım basarabılırım.
  10. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet haklısın beni çalıştığım firma kursa gönderdiği için ben çok sıkıntı yaşamadım. işyerinde sınava çalışmak için fırsat verdiler ve sınava yakın bir hafta izin verdiler ben rahat rahat çalıştım.
  11. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı