1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği teknikeri

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Kubilay Altınoğlu tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İyi günler arkadaşlar.
    Çukurova Üniverstesi Karaisalı Meslek Yüksek Okulu

İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Mezunuyum.Diplamamı yeni aldığımdan dolayı bir sonraki uzmanlık sınavına gireceğim. Bu arada boş kalmamak için Bir uzmanın yanında çalışmak istiyorum. Adana'da ikametkah etmekteyim cevre illerde de çalışabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim bir bağlantım yok ama Tufanbeyli'deki projeye alımlar devam ediyor sürekli bir bağlantı bulabilirsen şansını dene derim.
  3. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Selçuk Bbey. Takip ediyorum orayı sürekli uzman arıyorlar. Malumunuz daha uzman olamadık ;)
  4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Santiyeler yasal sayıdaki uzman sayısının yanısıra teknikerlere her zaman ihtiyaç duyarlar. Ama sınava hazırlanma aşamana olumsuz etki eder.
  5. Tufanbeyli enerji sa ya mı?
  6. ezgitugral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fizikçiyim.İzmir de Csınıfı iş güvenliği uzmanı olarak iş aramaktayım.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  7. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

SK E&C EnerjiSa Ortaklığında, Türkiye'de kredisi çıkmış ben büyük projeye girmek için yollanan CV'leri görsen böyle demezsin. Çok prestijli bir proje umudunu kurmak gibi olmasın, başvur ama pek fazla bir şey bekleme. Onun yerine sınavı garantile, C sınıfı olunca bir şekilde iş bulursun diye düşünüyorum. İş seçmeden önce, milletin gitmek istemediği yerlere git, parayı çok önemseme 2-3 yıl geçtikten sonra seçebilecek hale gelceksin. Tabi bu 2-3 yıl boyunca kendini geliştirdiğini düşünüyorum. Geliştirmezsen zaten, yapacak bir şey yok. Önce kendini eğitmen lazım, nede olsa eğitim grubundasın :) Örnek olmak lazım değil mi ?
  8. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dejavu mu yaşıyorum mesaj bugun gönderilmiş yazıyor ama ben aynısını 1-2 hafta önce okudguma eminim
  9. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

Bu soruyu bana sormadığını düşünüyorum ;) bir yetkili çağıralım serverlara baktıralım, her zaman gerçeğin peşinde olmuşumdur :D
  10. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bir iş arama sitesinde aynı ilanları ben aylardır görüyorum
    biri de bu
  11. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok bir şey ima etmeye çalışmıyorum gerçekten daha önce kelimesi kelimesine okudum bu mesajınızı diye hatırlıyorum ama o gün yine karsıma çıkdı :)
  12. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

Ben bi barış çubuğu alıp geleyim :) Çakmak var mıydı ?