1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzatan egıtım

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve ensar adıgüzel tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ensar adıgüzel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mrblar ıs guvenlıgı c sınıfı adayıyım suan uzaktan egıtım gormekteyım ancak uzzaktan egıtımın kalıte olarak bana pek bısey kattıgını gormuyorum uzun uzun uykulu bı sesı dınlemek halıyle uyuklamama sebep oluyor.bu deneyımden gecmıs adaylar calısabılecegım bı kaynak ve ızlenebılecek yol yontem gosterırlerse sevınırım.
  2. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ensar Bey,
    Elinizden geldiğince uzaktan eğitimi takip edin, özellikle canlı dersleri kaçırmayın.Daha sonra yuz yuze eğitimi duzenlı olarak tamamlarsanız size cok buyuk fyada sağlayacaktır. Son sınavlarda zorluk derecesının gıttıkce arttıgını goruyoruz.Sınava 1,5 ay kala yavaş yavaş çalışmaya baslayın, son ay ıcınde temponuzu arttırın.Özellikle mevzuatları okuyun..
  3. ensar adıgüzel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bır teorık ve bır de görsel sunum sayfasını açıp ,görsel sunumu okuyarak takp edyorum.en fazla bu sekılde verrim alıyorum yalnız yinede eksikliklerimin kursla gıderılecegıne ınanmıyorum.calıabılcegım herhangı bır soru bankası onerebılırmısıniz?
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Benim şahsi kanaatim şudur ki, soruların geldiği yerler belli. İşi kaynağında çözmek isterseniz bu işin temeli tamamen mevzuat. Sorular başka yerden gelmiyor. Yorum da yok. Bence sorumlu olduğunuz mevzuatı belirleyerek belli zamanlarda parça parça göz gezdirerek aşina olun. Sitemizin Mevzuat Grubu bu konuda gerçekten mükemmeldir. Sürekli olarak Mevzuat sitesini ve resmi gazeteyi takip ettiklerinden dolayı, eğer sitemizdeki mevzuat bölümünü takip ederseniz, güncel duruma hakim olursunuz. Kafanızda genel sistem oturmaya başlayınca da geçmiş yıllarda çıkmış olan soruları çözerek aşinalık sağlarsınız. O zamana kadar yine sitemizdeki soru bankaları da hatırı sayılır derecede yeterli olacaktır.

İşin özü, güncel olursanız, hiç ek çalışma dahi yapmadan sınavınızı geçeceğinize ben inanıyorum. Zaten olması gereken de o değil mi? Belgelerimizi alınca asıl güncel kalma zorunluluğumuz başlayacak.
  5. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bir soru bankasına bakmıstım ama sımdı yayını hatırlamıyorum. daha sonra sıze buradan yazarım...Sait bey'in dedıgı gıbı bu işin önemli kısmı mevzuat...
  6. ensar adıgüzel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    anladım cok tesekkür her ıkınızede...dünden beri daha dıkkatlı calısıyorum.gercı bunun farkındaydım ama bırı beni tesvık etmedıkce pasıf bır calısma ızluiyorum genellikle.umarım herseyın en hayırlısı olur
  7. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Amin. Başarılar...