1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmaları meslek kanunu tasarısı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mahmut Cihan tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. bahadir hayret İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  BH Mühendislik ve danışmanlık hizmetleri
  vay on numara olmuş... artık aidattı eğitim şartıydı yıllık 300 400 lira odaya veririz. havuz sistemi filan gelir tescil taban fiyat vergilendirme yapabilirlerse güzel olabilir.. Ama hazır ki odaların durumu belli şuan ki odaların durumu gibi olacaksa sadece aidat vereceğiz... Ve çok kazanan osgb.ler daha fazla kazanacak... işveren hemen odadan isg. hizmeti için osgb ayarlamasını isteyecek falan filan. şimdi diyoruz ya en iyisi osgb kurmak.. bu olursa artık en iyisi yönetimde olmak veya yönetimden biriyle gayri resmi ortak olup osgb olmak..:)
 2. bahadir hayret İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  BH Mühendislik ve danışmanlık hizmetleri
  yorumlara baktımda belge askıya almak taban fiyat filan konuşmuşuz... olay o değil.. çok büyük bir pasta var ve bunun nereden geldiğini kime gittiğini veya nereye gideceğini kime gideceğini görüp belkide belirlemek... hem artık risk analizi 300 lira 400 lira diye konuşmayacaz.. taban fiyatına %40 kırım artı KDV filan diye konuaşacaz iş aynı paraya yapılacak.. Bizim giderler artacak...
 3. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hakikatten gayri resmi osgb kursak ne olur ya? kim anlıcak ki?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2014 ---
  merdiven altı osgb :p