1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı adayları maaşları-anket

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve alibzdgn tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

?

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ne kadar maaş alıyorsunuz ?

1. 1500-1750 arası

18,7%
  2. 1750-2000 arası

17,7%
  3. 2000-2500 arası

50,9%
  4. B- SINIFI 2500-5000

7,4%
  5. A-SINIFI 5000-10000

2,7%
  6. 1500 TL. ALTI

2,7%
  1. ali ihsan saatci İSGforum Üyesi

Aynen katılıyorum. Umarım adaleti her konuda yakalarız bir gün...:((((
  2. Ali KAYA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    danışman osgb
    ben yeni başiladım 2 ay kadar oldu çok dolgun olmasada iyi bi maaşla başladım iş zor sıkıntılı riskli pis bi iş anlıyacağınız bu riskin altına 1500 2000 lira için girilmez eğer piyasa o kadar düşerse ben bu işide bırakırım farklı bi yol denerim bi kerede ipler işverenin elinde olmasın onlar kazanmasın tabi bunun önüne bizim uzmanların dik duruşu ve kendi şartlarını karşı tarafa kendine güvenir bi biçimde söylemesınden geçiyor bazı arkadaşlar 4 sene okuyucan sonra 1000 lıra alıcan demiş biz ilkokuldan beri bu parayı istemek için ter döktük hepiniz çok kıymetlisiniz kıymetinizi bilin düşük maaşlara evet demeyin saygılar.
  3. ugur kablan İSGforum Üyesi

çok doğru katılıyorum Bu işin riski büyük Düşük maaşları kabul etmeyin
  4. yağmur İSGforum Üyesi

lanet olsun sisteme:(bunun tecrübeyle bi ilgisi yok arkadaşlar,tecrübelide tecrübesizde büyük risk altında..böle bişy olabilir mi ya!tecrübesizde en geç 2 ayda işin ciddiyetinin farkına varıyo..sıkıysa rahat rahat otursun bakalım.neredeyse herşey aleyhimize...osgb lerde yönetici arkadaşları da kınıyorum bazı durumlarda,alınan riskin ciddiyetinin farkında olan bi tek onlar var uzmandn başka..teklif ettikleri paralar oldukça komik ve acı!bari onlar yapmasınlar..onlarda yapacaklarsa işveren neden yapmasın ki riski bilmeden:(durum çok acı arkadaşlar,gerçek olan bir bu var,uzmanlar için ne devlet güvencesi var,ne oda,ne de platform..gün geçtikçe uzman sayısının artıyor olması da aşikar...
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yağmur şimşek çaktı..o dediğin OSGB ve profesyonellerden bende bıktım,yağmur hanım...birde patronlar çakallarla dans etmeyi sever..doğru dürüst ve akıllı adamı patron sevmez..patronlarımızda da düşünce ve işletmecilik devrimi gelişmelidir..
  6. gozzzde İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    redderek cok ıyı yapmıssın okurken yok artık dedım cezayı yıyınce o patronun aklı basına gelır osgbler bıle fıyatı bu kadar dusurmuyo tam anlamıyla sacmalık
  7. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

ben sana 1,000 tl vereyim sen benim çantamı taşı sadece deseydin
  8. gozzzde İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    reddetmekle ıyısını yapmıssın okurken yok artık dedım osgbler bıle fıyatı bu kadar dusurmuyo o patron da cezayı yıyınce aklı basına gelır dıye dusunuyorum:)
  9. 2500 tl üzeri kesinlikle
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

bence de ama çok uzun süre işsiz beklemeyi de göze almalı
  11. :( ya ben belgemi almadım tüm şevkim kırıldı
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

numarası yokmu sitede
  13. sınava daha girmedim:utan:
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

mayıs mı ekim mi?
  15. oguzzhann61 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bureau veritas
    esnaf agızı yapıyorlar oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar kabul etmeyin cezalar akıllaını başlarına getirir
  16. Kimse fiyatı çemesin aşağı bence cevre görevlisinin hapise girme ihtimali nedir?İş güvenliğinin ihtimali nedir?Firma çogalsada uzman fiyatı aşağı cekmedikçe osgb inemez..
  17. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İnsanlar zenginleştikçe cimrileşirler. Bunlara en iyi örnek patronlardır. Sıkışmayınca paraya kıymazlar.Bakanlık ceza kesmeye başlayınca sıkışırlar o zaman paraya kıyarlar o zamana kadar sabrederseniz ücretler yükselir.
  18. yaşarsalur İSGforum Üyesi

herkes akıllı olsun bence 30 hazirandan sonra hepsi yalvarcak bize biz iş secicez o zaman parayı zaten alıcaz ama piyasayı düşürmeyelim.
  19. erhann İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı olan bir arkadaşım. şantiyede yabancı ortaklıklı bir işte 4500 tl ile işe başladı. yabancılar daha iyi veriyor ancak iletişimi kuracak yeterli yabancı dil ihtiyacı önemli