1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı belgesi iptali hakkında

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve bademcikkk tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. bademcikkk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba iş güvenliği sınavına girdim ve sınavdan başırılı olarak belgeyi almaya hak kazandım ancak belgenin parasını henüz yatırmadım. İş güvenliği uzmanı olarak çalışmadığım için şu anda bu belgeyi çıkarmayı düşünmüyorum. Ancak söyle bir sorum olacak. Eğer uzun bir süre belgemi çıkarmazsam iptal olması gibi bir şey söz konusu mu? Eğer böyle bir durum varsa süresi nekadar bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  2. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yönetmeliklerde belge ücretini yatırmayanlarin belge alma hakkı iptal olur diye bir ifade yok.Ancak burasi Türkiye, belgeni al, resmi yoldan belgen olsun.Yarin herhangi bir sebepten hak kaybina ugrayabilme ihtimalin her zaman ihtimal dahilindedir.