1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğüne ilişkin geçici 4. maddesi değiştirilmiştir.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Orhan Yılmaz(2) tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Artık C sınıfı isg uzmanı olarak kendi mesleğinde 5 yıl tecrübeli olanlar, 4 yıl boyunca tehlikeli sınıflara; 8 yıl çalışmış olanlar ise, 5 yıl süreyle çok tehlikeli sınıflarda çalışabilecek.

Ekli Dosyalar:

• 223196.pdf
      Dosya Boyutu:
      120,4 KB
      Görüntüleme:
      62
  2. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    umarım bu kabul edilir
  3. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kabul edildi 750 prim günü yatırmış olanlar için ancak şimdi süre uzatımı yaptılar 5 yıla ve 8 yıla çıkardılar tecrübeyi bana uymuyor ama 3 yıl tecrübesi olan arkadaşlarım için sorun olacak.
  4. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşım bir mevzuata "DEĞİŞTİRİLMİŞTİR" diyebilmeniz için resmi gazetede yayınlanmış olması gerekir. Okuduğumuz üzere bu sadece bir teklif. Yanlış bilgi vermeyin.
  5. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Değişme yolunda Arkadaşım ;)
  6. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkes kendi kriterine uyan olsun diye dua ediyor ;) .Arkadaşım zaten uzman kıtlığından dolayı iki tane yönetmelik çıkardı adamlar. Bu tasarıya göre sen o çıkan yönetmeliklere balta vuruyorsun ne anladık o zaman bu işten. Seneye bu zamanlar yine aynı terane ile bir yıl daha ertelenir.
  7. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben anbar memuru olmakta kararlıyım :)
  8. bekir sakin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    123136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Orhan daha dikkatli ol!
  9. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hangi konuda abi ?
  10. Fecriati İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben anlamadım bu tasarı geçerse C sınıfı olup da 5 sene iş tecrübesi olmayanlar B sınıfı gerektiren yerlerde çalışamayacak mı?
    Benim o kadar yıl iş tecrübem yok, işi bırakmak zorunda mı kalacağım?
  11. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben bu tasarıdan sadece öteleme ihtimalinin olmayacağı şeklinde yorumladım.
    yoksa 3-5 sene filan çok umurumda değil.
    ben mi yanlış yorumladım acaba ?
    adam yazmış , her sene iş kazası artıyor diye. hem artış olup hem öteleyelim mi derler ki ?
  12. Abdullah Levent Tüzel iktidar partisinden değil. Teklifinin geçerli olacağını sanmıyorum.
    Değişiklik yapılmış ve yayınlanmış gibi konu açılmasını ben de doğru bulmadım.